mline_ikona
Ela Prochowicz
29/08/2013

M-Line Collection

Istniejemy na rynku mody od 1992 r. Pogoń za trendami i ulotnymi nowinkami pozostawiamy innym. Nasze kolekcje to nie sezonowe przebrania – to spełniona potrzeba ponadczasowej elegancji połączona z niewymuszonym, oryginalnym szlifem, które dają kobiecie uzupełnienie jej naturalnego piękna i wewnętrznej siły!

Klientki wybierające nasze stroje, na co dzień godzą wiele ról. Podążają z szybkim nurtem dzisiejszych czasów pozostając w zgodzie z własnym wizerunkiem. Realizują ambitne cele zawodowe, dbają o rodzinę, bywają na hucznych i kameralnych spotkaniach ze znajomymi, czasem pozwalają sobie na urlop. We wszystkich tych sytuacjach chcą czuć się pewnie i komfortowo. Wybierają stroje o doskonałym kroju i ciekawym fasonie. Zależy im na możliwości elastycznego komponowania ubioru. Zwracają uwagę na perfekcyjne wykończenie i wysokiej jakości tkaniny.

W liniach marki METAFORA znajdują swój styl.

Zobacz ubrania M-Line Collection z najnowszej kolekcji!

Intensywny dzień w pracy, eleganckie przyjęcie, spotkanie z przyjaciółmi, weekendowy relaks – w każdej z tych sytuacji liczy się komfort i klasa. Na te potrzeby współczesnych kobiet odpowiedź dają gustowne stroje marki Metafora. Propozycja przygotowana przez projektantów firmy to spełniona potrzeba ponadczasowej elegancji z nowoczesnym, oryginalnym szlifem trendów prêt-à-porter. Unikalność oferty zapewniają krótkie serie modeli uszytych z dbałością o doskonałe tkaniny i najwyższą jakość wykończenia.
Na sezon JESIEŃ – ZIMA 2013/2014 Metafora proponuje kolekcję nawiązującą do światowych trendów – obok klasycznego „office look”, Klientki znajdą oryginalne fasony w mocnych kolorach, pojawi się też motyw kratki i pepitki oraz dodatki ze skóry, futerka
i koronek. W każdej linii znajdą Państwo pełen asortyment damskiej odzieży – komplety biznesowe, sukienki wizytowe i casualowe zestawy. Kolekcja bazuje na wysokogatunkowych tkaninach kostiumowych, wygodnych dzianinach, wełnach gładkich i parzonych, a proponowane fasony są dostępne w rozmiarach 36 – 50.

Więcej na stronie www.mline.com.pl.

mline_ikona
mline_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.