cropikona
gamma
07/10/2011

Modowa szkoła jazdy CROPP

Wolisz styl „wise girl” czy nutę ekstrawagancji pasującą jednak do konwencji szkolnej? W salonach CROPP znajdziesz miks klasycznych koszul i tulipanowych spódnic w stylu grzecznej uczennicy. Outsiderki z pewnością wybiorą oldschoolowe t-shirty, które mimo biało-czarnych tonacji opatrzone zostały ekspresyjnymi aplikacjami. Uciekając od nudy mundurków wybieraj spośród spódniczek a’la bombka oraz sweterków w typie lolitki. Koniec [...]

Wolisz styl „wise girl” czy nutę ekstrawagancji pasującą jednak do konwencji szkolnej? W salonach CROPP znajdziesz miks klasycznych koszul i tulipanowych spódnic w stylu grzecznej uczennicy. Outsiderki z pewnością wybiorą oldschoolowe t-shirty, które mimo biało-czarnych tonacji opatrzone zostały ekspresyjnymi aplikacjami. Uciekając od nudy mundurków wybieraj spośród spódniczek a’la bombka oraz sweterków w typie lolitki. Koniec tej modowej trasy to aleja dodatków gdzie czekają opaski z kokardami i torby gotowe pomieścić nawet najobszerniejszą wiedzę.
W męskim „parku maszynowym” CROPP umieścił klasykę gatunku, którą przełamują streetowe dodatki. Koszule w odcieniach grafitu, czerni czy denimu, z krawatem lub bez, college’owe bluzy z aplikacjami oraz nieśmiertelne dżinsy.

cropikona
cropikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.