levis
Levi's zbadał kobiece sylwetki komputerowo/fot. materiały prasowe Levi's
JJ
18/09/2010

Nowe dżinsy Levisa

Dżinsy idealne? Dopasowane do figury, świetne skrojone, przylegające tam, gdzie powinny i jednocześnie niekrępujące ruchów. Levi’s zbadał 60 tys. kobiet z całego świata, by zdobyć wiedzę na temat kobiecych sylwetek. Nowa linia Curved Id odpowiada trzem najpopularniejszym typom sylwetek.

Każda kobieta przymierzyła w swoim życiu około setki różnych modeli spodni, zaczynając od obcisłych rurek, poprzez luźne, a kończąc na prostych klasycznych fasonach, z nadzieją, że odpowiednie spodnie wydłużą nogi, podniosą pupę, wysmuklą biodra i podkreślą talię. Wiele z tych prób kończyło się rozczarowaniem.

Dlatego Levi’s postanowił przyjrzeć się temu zagadnieniu od strony naukowej. W badaniach kobiecych sylwetek zleconych przez markę wzięło udział 60 tys. kobiet z całego świata. Ich sylwetki zostały zeskanowane w specjalnych trójwymiarowych tubach. Dzięki uzyskanej w ten sposób wiedzy, marka stworzyła nową linię dżinsów stworzoną specjalnie dla trzech typów sylwetek. Jak znaleźć odpowiednie spodnie dla siebie? Levi’s przygotował mini instruktaż, na podstawie którego, kobiety mogą ułatwić sobie to zadanie. I szybciej dotrzeć do dżinsów idealnych.


Kształt pełny

 

Kształt zaokrąglony

 

Kształt prosty

 

Źródło: materiały prasowe Levi’s

levis
levis

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.