brubeckdamska_ikona
Ela Prochowicz
09/04/2014

NOWOŚĆ marki BRUBECK: kolekcja ATHLETIC

Czy z pierwszymi promieniami wiosennego słońca postanowiłaś jeszcze bardziej zadbać o siebie? Zaproś wiosnę na swój codzienny trening. Nie tylko otaczający Cię krajobraz może kusić rozkwitającymi pąkami na drzewach, pierwszymi wschodzącymi kwiatami… Teraz i Twój treningowy strój nabierze żywych barw. A wszystko dzięki nowej, kuszącej kolorami kolekcji ATHLETIC marki Brubeck. Pozwól Twojej kondycji rozkwitać kolorami

Nowa kolekcja Brubecka to gratka dla kobiet, które trenując wiosną i latem, chcą nie tylko czuć się maksymalnie wygodnie i świeżo, ale też – świetnie wyglądać. ATHLETIC udowadnia, że strój treningowy nie musi być nudny, a żywe kolory dodają motywacji i energii.


Kolorowo i funkcjonalnie

Brubeck specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości odzieży termoaktywnej z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. Osiągnięcia termoaktywnej technologii zastosowano też w kolekcji ATHLETIC. Znajdziemy w niej rzeczy z bardzo cienkiej dzianiny, które nawet podczas wysiłku w czasie cieplejszych dni zapewniają szybkie odprowadzanie potu. Nowoczesne rozwiązania idą w parze z dostosowanym do letnich treningów krojem. Koszulki z kolekcji ATHLETIC są nieco luźniejsze, dzięki czemu optymalnie wentylują organizm w ruchu. W miejscach, w których pocimy się najbardziej zastosowano specjalne strefy wentylacyjne. Dodatkowy ważny atut to brak szwów, co eliminuje ryzyko podrażnień.  Antybakteryjne i antyalergiczne właściwości dzianiny pozwalają czuć się pewnie i swobodnie, ograniczając nieprzyjemny zapach. Poliester, z którego wyprodukowane są koszulki ATHLETIC, gwarantuje trwałe i żywe kolory, którym nie grozi wyblaknięcie pod wpływem ostrego słońca lub częstego prania.

Komfortowo i bezpiecznie
Wiosną i latem, kiedy treningi i outdoorowe wycieczki stają się intensywniejsze i często bywa, że noc zastaje nas jeszcze w drodze, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dlatego na koszulkach z kolekcji ATHLETIC – na klatce piersiowej, plecach i rękawkach – Brubeck umieścił elementy odblaskowe. Zarówno koszulki z krótkim rękawkiem, jak i bezrękawniki z serii ATHLETIC są dostępne w dwóch wersjach krojów – dopasowanych do sylwetki mężczyzn i kobiet. Dedykowane do aktywności w cieplejsze dni idealnie sprawdzają się podczas biegania, jazdy na rowerze czy każdej innej aktywności w wyższych temperaturach.
A co, jeśli nawet mimo pięknej pogody zdarzają się spadki motywacji do treningu? Brubeck poleca na nie niezawodny sposób. Wystarczy najpierw włożyć na siebie strój do treningu, a dopiero potem postanowić, czy rzeczywiście chce się z niego zrezygnować. W kolorowych, designerskich ubraniach o komfortowym kroju, takich jak ATHLETIC, przypływ motywacji gwarantowany.

Więcej na www.brubeck.pl

brubeckdamska_ikona
brubeckdamska_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.