MBT_ikona
MBT to buty polecane na całym świecie przez wiodących lekarzy, ortopedów i fizjoterapeutów
Monika Mista
11/10/2011

Obuwie MBT – wygoda i przyczepność

Szwajcarska marka MBT od piętnastu lat promująca zdrowy i aktywny styl życia pokazała nową kolekcję fizjologicznych butów. To pierwsza jesienno-zimowa kolekcja tej marki w Polsce. Buty znane na całym świecie z aktywacji mięśni i odciążenia stawów oraz imitacji ruch chodzenia po piasku w Polsce zyskują coraz większą popularność

Obok klasyczny modeli, które pojawiały się już w poprzednich sezonach i zdobyły status bestsellerów, pojawiają się także zupełne nowości. Należą do nich między innymi kozaki i sztyblety (model Kisiwa) o niezwykle prostej, klasycznej i ponadczasowej linii.

Ponadto marka MBT proponuje nieco bardziej sportowe botki (model Wia) wykonane ze skóry o ciekawej fakturze i  oryginalnie sznurowane.


Nie zabraknie także odwołań do najnowszych trendów. Model Nana to casualowy but pokryty lakierowaną skórą idealnie łączący sport i elegancję.

W kolekcji MBT nie zabraknie także nowości innowacyjnych – są to wstawki w podeszwie z włókna szklanego, które sprawia, że zaokrąglona powierzchnia nie ślizga się na lodzie. Zapewnia maksymalną przyczepność do podłoża niczym bieżnik opony. Podeszwa ta występuje w modelu Chakula zarówno w damskiej jak i męskiej kolekcji.

Wszystkie modele dostępne są w salonie firmowym MBT w Złotych Tarasach w Warszawie oraz w butiku on-line www.sklep.hegos.eu.

MBT_ikona
MBT_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.