kobieta13ikonanowe123
Ela Prochowicz
20/08/2013

Pomysł na zniżkę

Właśnie zaczyna się gorący, jeszcze letni sezon wyprzedaży kolekcji. Co prawda daleko nam jeszcze do ogromnych wyprzedaży w USA czy w Wielkiej Brytanii, ale centra handlowe na pewno zadbają, żebyśmy nie wyszli z nich z pustymi rękoma. A my coraz rozsądniej wybieramy zniżki

Wyprzedaże coraz częściej łączą się z eventami przyciągającymi tłumy. Wiele z centrów handlowych staje się na potrzeby klientów gigantycznymi parkami rozrywki, gdzie można nie tylko wydać pieniądze, ale i zjeść, odpocząć, obejrzeć wystawę, pobawić się z dziećmi, posłuchać występu znanej gwiazdy muzycznej. Wszystko w klimacie zniżek i wyprzedaży, czyli okazji, podczas których możemy nabyć interesującą nas rzecz za bardzo okazyjną cenę.

Jak korzystać?
Oferty rabatowe pojawiające się co jakiś czas w różnych sklepach kuszą i tak naprawdę, grzechem byłoby z nich nie skorzystać. Warto jednak wiedzieć, jak zrobić to mądrze.

Pierwsza i najważniejsza rada brzmi: Nie ulegaj szaleństwu zakupowemu tylko dlatego, że jakaś rzecz naszej ulubionej marki jest przeceniona o 70 proc. Duża przecena to w wielu przypadkach największa pokusa. Bardzo często tak dużymi ofertami rabatowymi objęte są rzeczy, które nie cieszyły się dużym zainteresowaniem w normalnej cenie. Metka naszej ulubionej marki zazwyczaj gwarantuje jakość do jakiej nas przyzwyczaiła, jednak każdej marce zdarzają się nietrafione modele pod względem fasonu czy koloru. Trzeba więc oglądać okazje ostrożnie, a jeśli znajdzie się przy tym coś interesującego – czemu nie skorzystać?

Co i jak?
Szukając ubrań czy butów, zawsze pytaj o rozmiary. W wielu sklepach nie obowiązuje zasada „jak nie ma na sklepie, to znaczy, że nie ma nigdzie indziej”. Warto pytać obsługę o to, czy nie mają gdzieś na zapleczu rozmiaru, który nas interesuje. W wielu przypadkach obsługa po prostu nie wyrabia się z wynoszeniem brakujących rozmiarów. Cześć salonów ma również możliwość zamówienia brakującego rozmiaru z innych sklepów, mimo że jakoś specjalnie się tym nie chwalą.

Pytaj również o możliwość zwrotu. Możliwość zwrotu zakupionej rzeczy w czasie wyprzedaży to bardzo dobra sprawa, ponieważ zakupione ubrania możemy na spokojnie zmierzyć w domu, nie czekając w kolejce do przymierzalni. W wielu przypadkach będziemy mogli też zanieść takie rzeczy do krawca z zapytaniem o możliwość przeróbki. Jeśli krawiec nam to odradzi, to towar zwrócimy.

Poszukaj w sieci!
Internet to miejsce, gdzie akcje rabatowe i zniżki czekają na nas niezależnie od sezonu i wyprzedaży w sklepach stacjonarnych.
Przykład – Promoszop. W tym miejscu kupony rabatowe zostały stworzone specjalnie po to, abyś mógł kupować swoje ulubione produkty w promocyjnych cenach, a Twoje doświadczenie z daną marką ulegało polepszeniu. Dzięki kuponom, które znajdziesz na stronie Promoszop obniżysz cenę swoich zakupów lub dostaniesz do nich jakiś gratis. Wystarczy tylko, że podasz kod rabatu przed zapłaceniem za nie, a końcowa kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o wartość kuponu.

Jak to działa?
Jakie kupony rabatowe można znaleźć w Promoszop? Regularnie pojawiają się tutaj promocje do największych internetowych sklepów w Polsce i najbardziej popularnych marek, które od lat cieszą się zaufaniem swoich klientów. Aby znaleźć kupon dla siebie, wystarczy, że w polu “Szukaj” wpiszesz nazwę firmy, której produkty Cię interesują, klikniesz “szukaj”, a zostaniesz przekierowany na stronę z aktualnymi promocjami tej marki. Sklepu możesz też szukać na alfabetycznej liście firm z współpracującymi z portalem. Rabaty możesz też z łatwością znaleźć dzięki liście kategorii, takich jak na przykład “Odzież i akcesoria”, “Motoryzacja”, “Dla dzieci”. Na stronie głównej naszego serwisu znajdziesz zawsze listę najnowszych kuponów i top 20 kuponów. Aby być na bieżąco informowanym o aktualnych bonach, rabatach i wyprzedażach można zapisać się Newslettera, który funkcjonuje na stronie.

Oprócz tego, na stronie Promoszop znajdziesz zawsze aktualne informacje o niesamowitych przecenach i wyprzedażach. Po kliknięciu na wybraną promocję, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę ze zniżkami.

kobieta13ikonanowe123
kobieta13ikonanowe123

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.