slubnerajstopyikona
Ela Prochowicz
23/05/2012

Rajstopy panny młodej

Ślub to w życiu kobiety niezwykle ważne wydarzenie, które wymaga zaplanowania w najdrobniejszych szczegółach. Takim detalem, ale bardzo istotnym, który może wpłynąć na komfort panny młodej są dodatki. Eleganckie i kobiece pończochy będą efektownym dopełnieniem każdej stylizacji. Bogatą ślubną ofertę znaleźć można w nowej kolekcji „Wedding by Gatta”

Stylizacja nóg na ślub wbrew pozorom nie jest prosta. Panna młoda ma wiele możliwości i podejmując decyzję musi wziąć pod uwagę kilka kwestii, przede wszystkim jednak własną wygodę i komfort. Kobiety mogą wybrać klasyczne rajstopy bądź pończochy – samonośne albo z pasem. Przed ślubem nie należy jednak eksperymentować, dlatego najlepiej jest wybrać wcześniej sprawdzone rozwiązanie. W kolekcji „Wedding by Gatta” każda panna młoda znajdzie szeroki wachlarz modeli doskonałych na ten wyjątkowy dzień.
„Dla większości kobiet wybór odpowiednich dodatków na ślub jest niezwykle ważny. W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientek – przyszłych panien młodych – Gatta przygotowała specjalną kolekcję Wedding. Wiemy, że w tym dniu ważna jest nie tylko sama suknia, ale także wszelkie dodatki: sensualna bielizna i eleganckie rajstopy czy pończochy” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.
W kolekcji „Wedding by Gatta” dostępne są klasyczne modele pończoch, a także propozycje w delikatne, kwiatowe motywy. Dostępne są też takie ozdobione subtelnymi zdobieniami na łydce czy samonośne z różnorodnymi wykończeniami: od klasycznych gładkich, przez ażurowe, po oryginalne koronki wiązane na udzie.
Wszystkie propozycje z kolekcji „Wedding by Gatta” dostępne są w odcieniach bieli oraz ecru. Rajstopy i pończochy z tej nowej, ekskluzywnej linii będą idealnym dopełnieniem ślubnej stylizacji. W nowych produktach „Gatta by Wedding” każda panna młoda z pewnością poczuje pięknie, zmysłowo i elegancko.


Ceny modeli z kolekcji „Wedding by Gatta” wahają się od 24,90 zł do 49,90 zł.

slubnerajstopyikona
slubnerajstopyikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.