Rubber_Duck_ikona
Czy skandynawskie śniegowce w tym roku również zrobią furrorę w Polsce?
Monika Mista
01/12/2011

Śniegowce Rubber Duck

Marka Rubber Duck, która powstała w 2005 roku w Danii, jest połączeniem zabawy, lekkiego podejścia do mody z nostalgiczną tęsknotą za dzieciństwem. Kultowe już Rubber Ducki są ciepłe i lekkie. Idealnie sprawdzą się podczas wyjazdu w góry, spaceru z psem lub „podboju miejskiej dungi”

Śniegowce stały się hitem nie tylko w Europie, lecz także w USA. Chętnie chodzą w nich celebrytki i ich dzieci – Alicia Silverstone oraz Paris Hilton. Sekret butów tkwi w połączeniu zabawnych modeli na gumowej podeszwie do joggingu z ciepłą cholewką. Rubber Duck posiadają wewnętrzną, wodoodporną membranę chroniącą stopy przed wilgocią. Duńskie śniegowce od zeszłego roku podbijają serca Polek. W tym sezonie obok bestsellerów w nowych kolorach polecamy ciekawe modele typu „big foot”.

Śniegowce Rubber Duck są dostępne w butikach HEGO’S oraz w sklepie online na stronie www.sklep.hegos.eu.

Rubber_Duck_ikona
Rubber_Duck_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 18/01/2020 11:10

    CytujSkomentuj

    Biorąc pod uwagę ocieplenie klimatu, już niedługo przestaniemy takie buty w ogóle nosić. A szkoda. Jest prawie luty a za oknem zielono :( ale propozycje butów – super. Pierwsza, druga i czwarta para od góry chyba najbardziej mi się spodobały. A Hego lubię i są tam naprawdę ciekawe propozycje :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.