noevision_ikona
Dagna Starowieyska
18/08/2014

Solar na jesień

W sezonie F/W 2014/15 Solar proponuje stylizacje, które podobnie jak kobieca natura są pełne przeciwieństw. Kolekcję cechują nowe, zaskakujące zestawienia kolorystyczne i różnorodne formy

Solar z powodzeniem zestawia trendy z ponadczasową klasyką. Na pierwszy plan kolekcji F/W 2014/15 wysuwa się kolor, a zwłaszcza – nietypowe zestawienia barw. W projektach prym wiodą zielenie znane z pokazów takich marek, jak: Céline, Jean Paul Gaultier i Emilio Pucci, oraz szlachetny błękit w odcieniu baby blue. Solar proponuje także połączenie chłodnych barw z ciepłymi odcieniami czerwieni i pomarańczy. Projektanci zachęcają do odważnego łączenia błękitu z miętą i kolorem żółtym oraz zestawiania intensywnego różu z szarością. Mając na uwadze klientki ceniące klasykę, Solar proponuje również ponadczasową czerń, różne odcienie szarości, melanżu, ciepłego beżu, écru oraz bieli.

Solar F/W 2014/15 to także zabawa formami. Kolekcja przedstawia przerysowane górne części garderoby połączone z wąskimi dołami.

Kontrastowy charakter kolekcji podkreślają również wykorzystane materiały. Obok tkanin strukturalnych pojawiają się gładkie, a ciężkie żakardy zostały zestawione z lekkimi elastycznymi materiałami. Obok jednobarwnych tkanin znajdują się także wyróżniające markę Solar wzory i nadruki, a wśród nich wyraziste, geometryczne desenie oraz rozmyte – niczym malowane akwarelami – printy.

Ponieważ w kobiecej naturze leży zamiłowanie do wyrazistej biżuterii, marka proponuje oryginalne połączenia metali, geometrycznych wzorów oraz splotów, które stanowią przeciwwagę dla prostych fasonów ubrań. Biżuteria ta sprawdzi się zarówno w codziennych, jak i wieczorowych stylizacjach.

Kolekcją F/W 2014/15 marka Solar po raz kolejny udowadnia, że jej projektanci potrafią umiejętnie łączyć ponadczasową elegancję z aktualnymi trendami w modzie.


noevision_ikona
noevision_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.