HEGO'S&Braccialini_ikona
Modna i figlarna? Taka torebka zwróci uwagę każdego
Monika Mista
08/04/2011

Torby dla energicznych kobiet

Włoska marka Braccialini z ponad 60-letnią tradycją, która przebojem weszła na polski rynek po raz kolejny prezentuje nową, młodą linie Tua. To torby, akcesoria i dodatki dla aktywnych kobiet, lubiących bawić się modą i traktujących ją z „przymrużeniem oka”

Najbardziej znana linia Cartoline przedstawia w tym sezonie kobiety świata, Chinkę, Włoszkę, Afrykankę, surferkę, czy kobietę z dzikiego zachodu. Projektanci podkreślają, że mimo koloru skóry, pochodzenia czy zainteresowań – każda z nas jest taką samą kobietą.

 

 

 

 

Linia Wafer w tym sezonie zamiast psów przedstawia koty – małe, dużo, w prążki, paski, kropki a nawet kwiatki. Miłośniczki zwierząt oszaleją na punkcie tego modelu.

Podobnie jak w zeszłym sezonie linia Creps przedstawia słodkości – jednak teraz są to desery, lody i wafle. Idealne na imprezę, czy popołudniowe wyjście na kawę z koleżankami. Na sam widok chce się powiedzieć „palce lizać”!

Linia Croissant obrazuje wielopokoleniową rodzinę – od noworodka, poprzez dzieci, rodziców i kończąc na staruszkach. Torebki, które w humorystyczny sposób przedstawiają ludzkie życie.

Meriga – to istny manifest fashionistki. Torebki noszą hasła; „I love to be trendy”, „I love games”, czy „I love…”, są interesujące i kolorowe. Na pewno zwrócą uwagę w tłumie.

 

Z kolei linia Muffin – to wieczorowe torebki pokryte złotymi i czarnymi cekinami. Ozdabiają je czerwone i różowe motywy serc i ust. Stanowią oryginalny dodatek do niejednej wieczorowej kreacji, a na imprezie przyciągają wiele spojrzeń.

Dystrybutorem marki Braccialini w Polsce jest firma Hego’s. Buty, torebki i akcesoria są dostępne w sklepach Hego’s oraz na www.sklep.hegos.eu.

HEGO'S&Braccialini_ikona
HEGO'S&Braccialini_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.