roza_ikona
Ela Prochowicz
06/03/2014

Bielizna Róża

Firma „Róża” jest producentem luksusowej bielizny damskiej. Kolekcje firmy urzekają bogatą, odważną kolorystyką i wzornictwem

„Tworzę bieliznę, która towarzyszy Kobiecie każdego dnia, w każdej prozaicznej czynności, ale jest z nią również w sytuacjach specjalnych, wyjątkowych  i  w najpiękniejszych chwilach jej życia. Bielizna „Róża” wyraża charakter Kobiety, definiuje jej osobowość…” – mówi Dorota Różycka, założycielka firmy.

Bielizna urozmaicona jest koronkami, falbankami, gipiurą i pięknymi zdobieniami. Kobiety odnajdą w niej subtelną delikatność, elegancję, ale również drapieżny, seksowny charakter.
W ofercie firmy znajdują się  biustonosze typu push-up i soft, stringi, figi klasyczne i typu brazylijskiego, szorty, pasy do pończoch, figo-pasy.
Pragniemy spełniać oczekiwania wszystkich tych Pań, które cenią sobie komfort, elegancję, a także niepowtarzalny styl odpowiadający ich gustom. Aby tego dokonać pilnie obserwujemy światowe trendy w modzie, uczestniczymy w targach i słuchamy opinii na temat naszych kolekcji.

Firma „Róża” została stworzona w maju 1995 roku przez Dorotę Różycką. Od samego początku do dnia dzisiejszego firmą kieruje Dorota Różycka, ma doskonałe rozeznanie we wszystkich działach firmy, osobiście pilnuje rygorystycznych norm jakościowych. Pani Dorota jest równocześnie głównym projektantem w firmie, jak mówi: „W tworzeniu bielizny jest coś, co sprawia, że jest to zajęcie z pogranicza magii i realizmu.” Firma zasłynęła jako producent szalenie oryginalnych a zarazem pięknych fig damskich. Od tamtej pory kolekcja znacznie się poszerzyła. Każdy model był i jest tworzony z tym samym ogromnym zaangażowaniem i pasją, która sprawia, że wszystkie modele cieszą się uznaniem klientek.  Poza Polską nasze produkty dostępne są między innymi we Francji, Niemczech, Rosji, krajach skandynawskich, Kanadzie, USA, Australii, ale również w takich egzotycznych miejscach jak Dominikana, Maroko czy Antyle Holenderskie.


Szum fal oceanu, krawędź Korony Świata w Nepalu, wschód słońca na Gangesie, tygrys samotnie wędrujący po sawannie Kenii, kieliszek toskańskiego Chianti… wszystkie te miejsca i chwile mają wspólną cechę. Mają jednocześnie wymiar fizyczny i duchowy. Wywołują uczucia: radość, szczęście, równowagę, tęsknotę, smutek… sprawiają że czujemy życie. Świat, jego piękno i różnorodność są niewyczerpanym źródłem inspiracji.  Kolekcje firmy „Róża” mają odrobinę świata w sobie, jego duchowość i fizyczność, jego kolory i uczucia.  Odkryj swoje piękno… poznaj dyskretny urok luksusu zaklęty w bieliźnie „Róża”.


W 2006 roku produkty firmy „Róża” zostały docenione przez gazetę „Przegląd Gospodarczy”, będącą częścią grupy Media Partner. Firmie został przyznany Laur Klienta 2006 i dyplom. W 2003 roku firma „Róża” została nagrodzona statuetką „Produkt bez granic”, nagrodą przyznaną dla zwycięscy konkursu dla najlepszej polskiej firmy z branży mody Produkt Bielizna roku 2003 w kategorii Figi w ramach Gali „Polski Produkt-Polska Bielizna”.  Firma jest również laureatem Gali Moda i Styl za jakość, kreację, rozwój.

Róża
98-355 Działoszyn, Grądy 5
e-mail: info@roza-bielizna.pl
telefon: 034 357 74 44
www.roza-bielizna.pl

roza_ikona
roza_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 11/08/2018 19:24

    CytujSkomentuj

    O wooow – to polska firma?? Gratulacje za inwencję i pomysły, nie mamy się czego wstydzić w porównaniu z firmami bieliźniarksimi za granicą. No i cenowo to na pewno wychodzi o wiele taniej, choć wiadomo że nie jest to cena za coś udającego komplet bielizny z marketu – sztywne, źle dobrane do obwodu i miseczki i nijak się mające do zdrowia kregosłupu. Więc trochę ;) kosztować musi.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.