ikonafashionawards
Już w niedzielę rozpocznie się Cracow Fashion Week/fot.mat.prasowe
JJ
25/03/2011

Cracow Fashion Week

Największa krakowska impreza związana z modą zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższą niedzielę, 27 marca o godz. 19 w Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232) rozpocznie się Cracow Fashion Week. EksMagazyn jest patronem medialnym imprezy otwierającej tydzień mody – Cracow Fashion Awards 2011 czyli konkursu dla młodych projektantów mody, absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

O tytuł Kolekcji Roku, statuetkę SAPU oraz prestiżowe nagrody i staże ufundowane przez partnerów będzie rywalizowało ponad 50 kolekcji, prosto spod igły młodych adeptów mody z Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.
Kolekcje młodych projektantów będzie oceniać jak co roku Rada Wysokich Krawców, w której zasiądą m.in. Jerzy Antkowiak, Joanna Błażejowska, Christophe Gaillet czy Ewa Minge. Jedną z nagród przyzna Rada mediów, w której zaszczyt ma uczestniczyć również przedstawicielka EksMagazynu. Organizatorzy Cracow Fashion Awards 2011 przygotowali konkurs internetowy – internauci będą mogli głosować na swoich faworytów na stronie www.ksa.edu.pl od wtorku 29 marca od godz. 15 do niedzieli 3 kwietnia do godz. 24. Na zwycięzcę i głosujących czekają atrakcyjne nagrody.
Cracow Fashion Awards 2011 po raz trzeci otwiera Cracow Fashion Week organizowany wspólnie z Galerią Kazimierz, Muzeum Narodowym i Empikiem. W ramach imprezy odbędą się liczne spotkania i eventy związane z modą i projektowaniem m.in. spotkania ze znanymi projektantami w Empiku, otwarte wykłady i warsztaty w siedzibie SAPU, pokazy autorskich kolekcji młodych projektantów w różnych miejscach Krakowa, pokaz kolekcji Plicha na lato 2011 oraz pokazy mody, wystawy i warsztaty w Galerii Kazimierz. Szczegółowy program Cracow Fashion Awards 2011 na stronie www.ksa.edu.pl oraz na blogu www.ksavery.wordpress.com.

ikonafashionawards
ikonafashionawards

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.