fuksjaikona
Ela Prochowicz
07/12/2012

Fuksja w roli głównej

Nie da się ukryć, że fuksja w nadchodzącym sezonie będzie jedną z najbardziej pożądanych barw. Ten nasycony i soczysty odcień różu zdominował wiosenno-letnie trendy, pojawiając się w kolekcjach Oskara De La Renty, Gucci, Iceberg’a czy też Niny Ricci. Wielki come back fuksji można również zaobserwować na czerwonym dywanie

Ostatnio chętnie w tym kolorze noszą się: Rihanna, Blade Lively, Emma Stone oraz Dakota Fanning. Fuksja to kolor niezwykle intensywny, czasem lekko ocierający się o kicz. Dlatego należy nosić go rozważnie i w przemyślny sposób. Jeżeli chcemy, na co dzień ubierać się w tą barwę, warto pamiętać by fuksjowy krój był klasyczny i prosty. Do pracy kolor ten watro połączyć z uniwersalną czernią. Botki i płaszcz w tym samym odcieniu uspokoją całość, a srebrny zegarek, czy też akcent w postaci apaszki wypełnią oficjalny i elegancki look.
W wersji casualowej fuksja doskonale prezentuje się z łagodnymi beżami. Kolor sukienki został złagodzony delikatnym odcieniem płaszcza oraz dodatków. Charakteru całości dodaje zdobny i masywny naszyjnik. Ostatnia propozycja to typowy wieczorny outfit, w którym został połączony trend motocyklowy z barkowym przepychem. Charakterny look to zasługa wyrazistych dodatków, które doskonale łączą się z prostym krojem sukienki.
Więcej na www.nife.pl

fuksjaikona
fuksjaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.