Jacek_Bilczynski
W koszuli i garniuturze Andre Grand wystąpił m.in. Jacek Bilczyński, na zdjęciach do swojej książki "FIT jest sexy!". Fot. Michał Wilczek
Dagna Starowieyska
20/09/2013

Garnitur w najlepszym wydaniu!

Marka Andre Grand od lat prezentuje światowy poziom w jakości oferowanych kolekcji. Ubrania te upodobały sobie gwiazdy – również do sesji zdjeciowych

Kwintesencją niezwykłości tej garderoby są tkaniny. Pochodzą z najlepszych brytyjskich i włoskich tkalni (Loro Piana, Charles Clayton, Dormeuil) a surowiec do ich produkcji z całego świata.

Niektóre z przędz mają grubość 14 mikrometrów, więc są czterokrotnie cieńsze od ludzkiego włosa. Kaszmir, wełnę, jedwab w klasycznych barwach i wzorach firmują najlepsi. To ekstraklasa w tej branży. Powód? Ubranie z takiej tkaniny można kształtować jak plastelinę, jest lekkie jak piórko, przewiewne, jedwabiste.

Oprócz wspaniałych tkanin wymienionych wyżej światowych manufaktur- wysoko skrętnych wełen SUPER 150S, 160S czy 180S, kaszmiru, jedwabiu ekskluzywne wykończenie stanowią również takie dodatki jak: podszewka Bemberg, uszlachetniona bawełna, ręcznie wykonane guziki z rogu bawolego, czy jedwabne nici.

Garnitury opatrzone metką Andre Grand to gwarancja ręcznego krojenia oraz szycia wywodzącego się z najlepszych angielskich i włoskich szkół.

Andre Grand to więcej niż nazwa, to sposób życia.

Adresy salonów Andre Grand:

ul. Dyrekcyjna 5
(Obok Deni Cler)
Katowice
tel. 796 790 871
katowice@andregrand.com.pl

Galeria Handlowa Pasaż 13 (Likus concept store)
Rynek główny 13
I piętro
Kraków
tel. 12 617 02 37
butik@andregrand.com.pl

Jacek_Bilczynski
Jacek_Bilczynski

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.