mobile_muses_ikona
Ela Prochowicz
27/11/2013

Mobile… czas na zmiany

„La donna è mobile” (kobieta zmienną jest) – tytuł arii opery Giuseppe Verdiego Rigoletto idealnie odzwierciedla idę, która towarzyszyła Agnieszce Komornickiej i Nataszy Urbańskiej podczas tworzenia propozycji na jesień/zimę – 2013/2014

MOBILE to kolekcja dla kobiet, które lubią się zmieniać, lubią bawić się modą, kochają ruch i jednym ruchem dokonują zmian…bo dzięki ubraniom z kolekcji MOBILE zyskują więcej możliwości.

Jesień i zima w MUSES to pełnia różnorodnych form, które w zależności od nastroju czy też okazji można zmienić (przykładem jest tuniko-sukienka czy też swetro-sukienka). Rękawy ¾, pomarańczowe lamówki pojawiające się w różnych miejscach na ubraniu to cechy charakteryzujące kolekcję. Elegancka, ponadczasowa czerń, camel czy też odcienie brązu to kolory dominujące w MOBILE.
„Ruch towarzyszy mi od kiedy sięgam pamięcią. Żyję na pełnych obrotach, jestem w ciągłym pędzie i bywa i tak, że w ciągu dnia pojawiam się w kilku miejscach. Często jednego dnia muszę kilkakrotnie się przebierać. Kolekcja MOBILE to rozwiązanie idealne dla mnie. Jednego dnia mogę wystąpić w tej samej a jednak innej kreacji, co szczególnie sprawdza się podczas podróży!” –  Natasza Urbańska.
MUSES i tym razem bazuje na tkaninach wysokiej jakości takich jak wełna, kaszmir, angora  i jedwab. Uzupełnieniem kolekcji są długie rękawiczki, „donaldowe” czapki i turbany. MOBILE inspirują i pobudzają modową wyobraźnię.
Bądź tej jesieni tajemnicza i pewna siebie, i zmienna jak każda kobieta.

mobile_muses_ikona
mobile_muses_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.