ikona1234kobieta11
Edyta Nowicka
28/03/2017

Na zakupy ze stylistką

Po co nam stylistka skoro doskonale wiemy, jak powinniśmy się ubrać? Jest co najmniej kilka powodów, dla których naprawdę warto oddać się w ręce kogoś znacznie bardziej doświadczonego

Zakupy to dla znacznej części kobiet istny raj. Nic tak bowiem nie cieszy kobiety jak dobrze dopasowane ubrania czy dodatki. Czasami spędzają one jednak długie godziny w galeriach i w rezultacie nie znajdują tego, o co naprawdę im chodziło lub kupują rzeczy, które tak naprawdę nie pasują do ich sylwetki czy stylu. Stylistka w takich sytuacjach z pewnością się sprawdzi.

W momencie gdy spotykamy się ze stylistką już na pierwszy rzut oka jest ona w stanie określić, w czym będziemy wyglądać odpowiednio. Krótka rozmowa pozwoli jej zrozumieć nasze potrzeby i dzięki temu lepiej dobrać odpowiednią garderobę, zarówno do naszej figury, urody, jak również temperamentu.

Każda kobieta ma świadomość, jak ważną rolę w życiu odgrywa nasz wizerunek. Jednak, mimo ogromnych chęci, nie jesteśmy pewne swojego stylu i potrzebujemy wsparcia zaufanej osoby. Możemy zacząć od przeglądu magazynu shoppingowego, który dostarczy nam wiedzy o aktualnych trendach modowych. Z pewnością znajdziemy tam sporo gotowych zestawów, które mogą stać się dla nas inspiracją. Dobrze jest jednak skorzystać również z pomocy doradcy wizerunkowego, który jest w stanie zweryfikować to, co mamy w szafie, a przy okazji odświeży nasz styl.

Kolejnym powodem, dla którego warto postawić na profesjonalne wsparcie jest brak czasu. W natłoku obowiązków zawodowych i rodzinnych niejednokrotnie nie możemy sobie pozwolić na to, aby być na zakupach zbyt długo. Sytuacja jest szczególnie trudna, jeśli nie do końca wiemy, co powinniśmy kupić. Doradca wizerunkowy bez trudu odnajdzie to, w czym będziemy dobrze wyglądać i powie, w którym kierunku w kwestii mody warto podążać.

Umiejętność odpowiedniego doboru ubrań, w których będziemy wyglądać korzystnie, jest sztuką samą w sobie. Kobiety często wybierają to, co jest akurat modne. Nie jest to złe, ale może się zdarzyć, że taka rzecz zupełnie nie będzie pasowała do danej osoby. Warto wybierać przede wszystkim takie rzeczy, w których będziemy się czuć dobrze.

Źródło: Neuron Agencja PR

ikona1234kobieta11
ikona1234kobieta11

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 22/09/2018 19:22

    CytujSkomentuj

    Kilka lat temu miałam spotkanie ze stylistką i byłyśmy razem na zakupach. Doradziła mi kilka bardzo fajnych rzeczy, nie wszytsko kupiłam bo za dużo kasy by poszło ;) ale do tej pory mam te ubrania i buty i wszystko nadal ładnie wygląda, mimo że mody przychodzą i odchodzą a to są rzeczy właśnie ponadczasowe. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Muszę chyba znów zamówić taką poradę bo gust sie nieco zmienił a i okoliczności pracy trochę też ;) polecam, jeśli ktoś się waha

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.