nataliaikona
Ela Prochowicz
10/05/2012

Natalia dla dzieci

Natalia Kukulska przekazuje stroje w których wystąpiła w „Bitwie na Głosy” na cel dobroczynny. Kreacje zostaną wystawione na aukcji, z której dochód zostanie przekazany porzuconym i osieroconym dzieciom – podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Natalia Kukulska jako Ambasadorka SOS bardzo angażuje się w pomoc potrzebującym dzieciom. W marcu odwiedziła SOS Wioskę Dziecięcą w Siedlcach i placówkę wsparcia dziennego działającą w ramach Programu Umacniania Rodziny w Trzcińcu. Tam przekonała się jak wielka jest skala potrzeb: jak wiele jest rodzin zagrożonych rozpadem i jak wiele wysiłku potrzeba, by dać dom i szczęśliwe dzieciństwo porzuconemu dziecku. Piosenkarka i jej zespół marzyli o tym, by wyśpiewać dla dzieci nagrodę w rozrywkowym show TVP 2 „Bitwa na Głosy”, jednak tylko zwycięska drużyna mogła otrzymać fundusze na cel charytatywny
„Pomimo tego, że nie udało się wygrać w Bitwie na Głosy nagrody finansowej dla Stowarzyszenia SOS, postanowiłam poszukać innego sposobu na znalezienie dla nich środków pieniężnych. Chcę przekazać wszystkie moje kreacje w jakich wystąpiłam w czterech odcinkach tego show na licytację.”- powiedziała Natalia.
Na charytatywnej, aukcji, którą można znaleźć w internecie na: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23894655, już dziś można kupić stroje, w których Natalia zagrzewała swój zespół do walki. Są to niepowtarzalne kreacje Violi Śpiechowicz i Kuby Boneckiego:
·       Kamizelka- projektu Kuby Boneckiego. Natalia wystąpiła w niej w II Odcinku Bitwy Na Głosy. Inspiracją do zaprojektowania tej etnicznej kamizelki były motywy afrykańskie w piosence Michaela Jacksona „Wanna Be Starting Somenthing”. Rozmiar kamizelki 36

·       Suknia projektu VIOLI ŚPIECHOWICZ. Natalia wystąpiła w niej w III odcinku Bitwy Na Głosy, wykonując utwór Rihanny „Only Girl (In The World) „. Sukienka jest udrapowana z jedwabnej organdyny w kolorach szarozielonym i ecru. Dzięki technice nakładania kolejnych warstw tkaniny i nacinania,  została uzyskana pierzasta struktura i lekkość. Rozmiar sukienki 36.

·       Garnitur projektu Kuby Boneckiego – zaprojektowany na  IV Odcinek Bitwy Na Głosy do piosenki  Beyonce „Love On Top”. Awangardowy garnitur opierający się na klasycznej formie został przełamany nowatorskimi ramionami. Jedwabny ryps z połyskiem wraz ze skórzanymi wykończeniami w postaci klap oraz rękawów nabrał całkiem innego charakteru. Szeroki krój spodni i wytaliowana marynarka podkreślają walory sylwetki. Efekt stroju jest bardzo Glamour.Rozmiar garnituru 36.

Osobom, które wylicytują najwyższą kwotę za kreacje, Natalia osobiście przekaże stroje podczas uroczystej Gali Stowarzyszenia, która odbędzie się 23 maja w Hotelu Mariott w Warszawie. Artystka przygotowała dla wygranych jeszcze jeden wyjątkowy prezent – niespodziankę- własnego projektu. „Jestem przekonana, że nowi właściciele kreacji poczują się w nich wyjątkowo, nie tylko ze względu na kunszt projektantów, nie tylko z powodu najwyższej klasy materiałów, ale przede wszystkim dlatego, że w ten sposób pomagają innym”

nataliaikona
nataliaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.