vinicioikona
Anna Nowak
09/02/2012

Pokaz mody Vinicio Pajaro

W weekend w krakowskim showroomie Vinicio Pajaro w Pasażu 13 odbył się pokaz sukien ślubnych i futer tej marki, sukienek wieczorowych z butiku Louve, biżuterii Kate&Kate oraz biżuterii z kolekcji Marka Wójcickiego

Pokaz mody odbył się w nowoczesnych wnętrzach showroomu włoskiej marki Vinicio Pajaro mieszczącego się pod znanym i modnym adresem (Pasaż 13) i miał nietypową oprawę. Najpierw na salę wkroczyła modelka w stylizacji na pannę młodą w robiącej wrażenie, długiej sukni ślubnej marki Vinicio Pajaro. Po chwili dołączył do niej model grający rolę pana młodego.

Niczym w scenach z romantycznego filmu, przyklęknął, wręczył swojej wybrance pierścionek (panna młoda powiedziała „tak”), a potem oboje zatańczyli pierwszy taniec. Po tym wstępie do salonu wkroczyły  modelki przypominające królowe śniegu. Biel, drapowania, miękkie materiały otulające sylwetki , białe rajstopy – odniesienia do zimy były widoczne w każdym detalu ich strojów. Pozostałe modelki prezentowały sukienki wieczorowe w odcieniach szarości, złamanej bieli i indygo. Kreacje pochodziły z butiku Louve, a ubraniom szyku zadawała biżuteria Kate&Kate oraz Marka Wójcickiego. W drugiej części pokazu modelki ubrały okrycia wierzchnie – świetnie skrojone i elegancki futra, kamizelki  i peleryny Vinicio Pajaro.  Gości bawiła kapela Ino Ros, finaliści popularnego show „Must be the music”.Catering zapewniła firma STUDIO QULINARNE, a modelki uczesała Małgorzata Babicz.
vinicioikona
vinicioikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.