wizerunek
Ela Prochowicz
09/07/2013

Pokaż twarz

Po co zapraszać gości do galerii, skoro galeria może być wszędzie? Z takiego założenia wychodzi Ewa Zwolińska – projektantka, założycielka marki Minefy Ewa Zwolińska, która ludzkie twarze przenosi na ubrania

Jej kolekcje malowane są głównie ręcznie, ale znajdziemy wśród nich również Minefy drukowane techniką offsetową z użyciem ekologicznych farb wodnych, charakteryzujących się wysoką trwałością i intensywnością koloru.

Szczęście, niepokój, złość, zaskoczenie – emocje – to właśnie one dominują w rysunkach projektantki. Zwolińska stara się przenieść obraz nie na płótno, ale na wysokogatunkową bawełnę, bawełnę ekologiczną, len oraz jedwab. W ten sposób powstają krótkie serie ręcznie malowanych kolekcji, co sprawia, że nie natkniemy się na osobę w takim samym ubraniu jak nasze.

Każdy chce być wyjątkowy, może warto pomyśleć, jakie emocje opisują Ciebie i stworzyć swoją własną Minefę? Wzory powstają po bezpośrednich konsultacjach z klientem. Dlaczego więc nie skusić się na cząstkę siebie, bądź bliskiej osoby, czy nawet postawić na wizerunki tworzone z kilku portretów, całkiem różne od realnych postaci i mieć je zawsze blisko.

fot. Aleksandra Zaborowska
modelka: Natalia Erdman
make upi fryzury : Studio Makami Katarzyna Szkop
stylizacja i produkcja: Ewa Zwolińska

wizerunek
wizerunek

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.