pudrowyikona
Dagna Starowieyska
30/09/2011

Pudrowy romans Joanny Krupy

Joanna Krupa na oficjalne spotkanie z Jolantą Kwaśniewską, wybrała elegancki komplet od Natalii Jaroszewskiej. Tym co, obok tematu spotkania zwracało największą uwagę wszystkich obecnych był strój Joanny Krupy

Krupa stosownie do okazji, zdecydowała się na klasyczny „pudełkowy” żakiet i krótką spódnicę, z jedwabnej tkaniny boucle w czarno-pastelowej kolorystyce. Detale w postaci ręcznie wydzieranego jedwabnego szyfonu w wykończeniach przełamują oficjalny i klasyczny charakter stroju. Pierwsze projekty w stylu zbuntowanej klasyki Natalia Jaroszewska stworzyła w kolekcji „Pudrowy Romans” i cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Joanna Krupa i Jolanta Kwaśniewska spotkały się, aby omówić wspólne akcje charytatywne. Była prezydentowa zadeklarowała również poparcie dla modelki w walce o prawa zwierząt. Obie panie są zagorzałymi przeciwniczkami noszenia naturalnych futer.
W kolekcji „Pudrowy romans” Natalia Jaroszewska zaproponowała zwiewne sukienki, delikatne falbanki i koronki, wszystko w pastelowych kolorach. Projektantka postawiła na długość mini – w kolekcji obecne są krótkie, seksowne sukienki oraz ręcznie wykańczane żakiety, które swoją stylistyką nawiązują do klasycznych projektów Coco Chanel. Pojawia się także długa do ziemi, tiulowa suknia ślubna. Całość choć bardzo kobieca i zmysłowa, to jednak lekko rockowa i zadziorna.

pudrowyikona
pudrowyikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.