hui_t_ikona
Ela Prochowicz
26/06/2013

Wyrafinowana lekkość z biustonoszem push up marki Huit

Huit to ekskluzywna, francuska marka oferująca bieliznę oraz stroje kąpielowe w obwodach od 65 cm pod biustem i miseczkach A-E


Marka Huit należy do grupy Wacoal Eveden. To bielizna nowoczesna, nawiązująca zawsze do najnowszych trendów. W ofercie dostępne są zarówno konstrukcje push up – tak bardzo popularne na polskim rynku jak i biustonosze miękkie oraz lekko usztywniane. Najwyższej jakości koronki i materiały dają poczucie komfortu i piękna. Niepowtarzalnego piękna.
Dlaczego push up marki Huit?
Lekkość biustonosza push up jest jego atutem: zamiast żelowych wkładek,  które sprawiają, że biustonosz staje się ciężki, push up wypełniony jest… powietrzem! Efekt większego biustu i niezwykła lekkość, dają kobietom poczucie komfortu i piękna. Wkładki wypełnione powietrzem można wyjmować a ich wytrzymałość gwarantuje długi okres użytkowania. Cudowna lekkość sprawia, że kobieta nie czuje, że ma na sobie biustonosz i może cieszyć się pięknem każdego dnia.
Szeroka oferta kolorów w konstrukcji push up sprawia, że każda kobieta może znaleźć cos dla siebie. Najwyższej jakości koronki, ekskluzywne materiały i ciekawe rozwiązania konstrukcyjne zachęcają kobiety do przymiarki. Jeśli tylko rozmiar jest odpowiedni, trudno się na tę bieliznę nie zdecydować. Jest profesjonalna, stylowa i wyrafinowana. Do biustonosza w każdej linii można dopasować ciekawy fason majtek: od klasycznych krojów,  przez stylowo wykrojone stringi i szorty, po wysokie figi, o które coraz częściej kobiety pytają w sklepach.

hui_t_ikona
hui_t_ikona
tagi: ,

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.