ikona1234praca_kobieta4
Edyta Nowicka
12/08/2016

Co ubrać do pracy?

Każdego dnia, z samego rana pojawia się ten sam problem. Zawrzeć go można w jednym prostym pytaniu: „Co mam siebie włożyć?”. Wychodząc do pracy panie chciałyby z jednej strony wyglądać kobieco, a z drugiej profesjonalnie. Jaki strój będzie najbardziej odpowiedni?

Strój odpowiedni do pracy wcale nie musi oznaczać białej koszuli i granatowej spódnicy lub spodni. Z powodzeniem można znaleźć coś, co wpisze się w aktualne trendy, a przy tym sprawi, że dana pani będzie wyglądać elegancko i bardzo kobieco. Wspomniana już koszula uznawana jest za idealny element garderoby pracownika. Może się ona przydać, ale nie zawsze musi występować w jednolitych kolorach. Równie elegancko możemy wyglądać w koszuli we wzory – pod warunkiem, że będzie ona wykonana z wysokiej jakości tkaniny, np. jedwabiu. Zamiast klasycznego modelu z kołnierzykiem warto wybrać również opcję z kokardą pod szyją, którą możemy zawiązać w dowolny sposób.

Mimo oficjalnego charakteru miejsca, chcemy, aby było nam wygodnie. Stąd też wybór spodni jako tych, które dadzą nam komfort. Nie muszą być to jednak tylko czarne klasyczne cygaretki. Coraz częściej panie wybierają m.in. spodnie z lampasami, które nie tylko wyszczuplają, ale i wydłużają całą sylwetkę. Nie da się również ukryć, że są bardzo oryginalne. Do biura doskonale nadadzą się również spodnie w drobną kratkę, która nigdy nie wychodzi z mody i jest przy tym bardzo kobieca. Wystarczy zestawić je z gładką koszulą oraz szpilkami i stylizacja gotowa!

Nie można zapomnieć także o sukienkach. W „służbowym” dziale szafy dominuje czerń, szarość, grafit, granat czy też brąz. Nie ma tam szaleństwa lub ekstrawagancji. Warto przełamać tę tendencję, pozostając przy tym elegancką i jednocześnie ultrakobiecą. Można to zrobić, zakładając do pracy np. sukienkę w odcieniu brudnego różu czy innego koloru, który nie jest wpisany w standardowe barwy pracownicze. Trzeba mieć w tym wypadku umiar, ale naszą nową stylizację, w kolorach innych niż te typowe, z pewnością zauważy każdy.

Źródło: 38PR Content&Communication

ikona1234praca_kobieta4
ikona1234praca_kobieta4

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.