ikona1234kobieta5
Edyta Nowicka
14/12/2016

Co ubrać w święta?

Nadchodzący czas jest pełen wydarzeń, podczas których chcemy wyglądać zachwycająco. W zależności od tego czy idziemy na świąteczną kolację ze współpracownikami czy też zamierzamy się spotkać przy rodzinnym stole z bliskimi warto mieć na sobie coś, co będzie idealne na każdą z tych okazji

Wybierając się na wspomniane spotkania zazwyczaj popadamy w skrajności  – albo obawiamy się, że przesadzimy ze stylizacją, albo nie wiemy, co założyć, aby całość nie była mało elegancka. Jeśli świąteczna impreza odbywa się w pracy to wiadomo, że lepiej postawić na elegancję. Wtedy idealna na taką okazję jest np. mała czarna, albo koszula i wąskie cygaretki, zestawione z kamizelą. Jednocześnie swobodnie, ale bardzo stylowo. Gdy spotykamy się ze znajomymi, możemy pozwolić sobie na więcej swobody. Prosty t-shirt i żakardowe culottes. To idealna propozycja, gdy chcemy wyglądać mniej oficjalnie.

Zupełnie czymś innym są rodzinne spotkania. Podczas nich warto postawić na klasyczne i eleganckie stroje. Są jednak zestawienia, które będą odpowiednie nie tylko w święta i, co ważne, pozwolą rozwiać wiele naszych wątpliwości.

Problemy z tym, co na siebie włożyć mamy np. przed pójściem do teatru czy filharmonii. Te panie, które zastanawiają się, kiedy odpowiednie będą jeansy powinny raczej postawić na coś bardziej neutralnego, a więc ołówkową spódnicę lub spodnie z tkaniny.

Warto również łączyć ze sobą kolory. Do tych najpopularniejszych i najbardziej wysublimowanych zestawień należy czerń i granat. Ten duet wydaje się być odpowiedni pomimo upływu lat. Jeśli już mowa o kolorach to z pewnością warto zauważyć, że czerń jest zawsze dobrym wyborem.

Jak sprawić, aby wieczór stał się wyjątkowy? Potraktujmy siebie wyjątkowo i po prostu, wystroimy się. Eleganckie nie znaczy sztywne, bez polotu. Eleganckie kobiety to te ujmujące swoją osobowością, magnetyczne i zawsze czujące się swobodnie i na miejscu. Ale o co w tym wszystkim chodzi? Dokładnie o to, w czym się chodzi i gdzie.

Źródło: Limelight

ikona1234kobieta5
ikona1234kobieta5

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.