reservedikona
magda
20/09/2014

Concept

Intrygująco inna, ultranowoczesna limitowana kolekcja CONCEPT pojawi się w wybranych salonach RESERVED już 25 sierpnia! Warto trzymać rękę na pulsie…

Propozycje z linii CONCEPT zaspokoją gusta najbardziej wymagających fashionistek i trendsetterek – od tych, które najlepiej czują się w minimalistycznych, surowych kompozycjach – po lubiące wyrafinowany flirt z modą i poszukujące inspiracji w niecodziennych stylizacjach.

Wyrazistość krojów, połączenie prostoty z funkcjonalnością, wysublimowana androgeniczność zostawiająca pole dla zmysłowej kobiecości to znaki rozpoznawcze linii CONCEPT.
Podkreśl swój indywidualny styl i osobowość z limitowaną kolekcją RESERVED CONCEPT. Baw się modą, kreuj look, zmieniaj image, łam schematy. Kwestionuj. Zadziwiaj, kombinuj, intryguj. Nie stawiaj sobie modowych granic, nie wyznaczaj limitów. Podążaj za pasją. Opowiedz o sobie.

RESERVED CONCEPT to unikalne dodatki, niebanalne kroje i intrygujące faktury wysokiej jakości materiałów. Sezon jesienno – zimowy z RESERVED to wspaniała niespodzianka dla entuzjastów zmian, poszukujących odważniejszych inspiracji… a także wielbicieli miejskiego stylu znudzonych standardowymi stylizacjami. Z RESERVED CONCEPT można być pomysłowo nieprzewidywalnym, wyrazistym. Ubrania i akcesoria CONCEPT są minimalistyczne, choć wyrafinowane.

Ośmiel się. Pokaż się. Stwórz siebie. Odmień codzienność. Zaczaruj rzeczywistość. Bądź wymowna każdego dnia.
Odrzuć nijakość. Spójrz na siebie inaczej.

Limitowana kolekcja CONCEPT jest nowoczesna, jest ponadczasowa. Mnogość faktur – od ekoskór, poprzez „lejące się” tkaniny – po miękkie, zmysłowe dzianiny. Ascetyczne linie, ciekawa paleta kolorystyczna (szarości, stłumione róże) konkretne cięcia, proste i zdecydowane printy, oversizy współgrające z rozmiarami mini, zabawa długościami i wymyślna warstwowość pomogą podkreślić różne nastroje, odmienne aspekty Twojej osobowości.

reservedikona
reservedikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.