Fashionelka
Fashionelka
01/08/2011

Czerwone kalosze


Casualowa stylizacja na co dzień, w sam raz na pogodę jaką mamy za oknem. Zdecydowanie nie takiej pogody spodziewalibyśmy się pod koniec lipca, ale cóż… Kalosze nieodłącznie kojarzą mi się z parką więc zawsze je ze sobą zestawiam. Dziś miałam na sobie czerwone kalosze hunter z serii KIDS. Już wam kiedyś o nich pisałam. Są niemal identyczne jak kalosze w wersji dla dorosłych, ale kosztują 132zł (na Schaffashoes) Jeśli wasz rozmiar stopy jest mniejszy niż 39 macie farta!

W te wakacje ciągle gdzieś jeżdżę, dlatego mam mało czasu na blogowanie. Za 2 tygodnie kierunek Anglia a na początku września grecka wyspa Kos! Mam nadzieje że przed wyjazdem do Anglii uda mi się zrobić wyprzedaż. To będzie największa wyprzedaż w historii tego bloga. Gotowi? :)

Parka – new look
Kalosze Hunter – Schaffashoes
Pasiak – H&M


Mam dla was kilka ciekawostek. Czy wiecie, że przeciętna Polska kupuje rocznie jedynie dwa antyperspiranty? Z badań wynika, że 91% deklaruje, że używa antyperspirantu każdego dnia. Łatwo obliczyć, że przy codziennym stosowaniu ilość ta wystarczyłaby tylko na 143 dni w roku. Te fakty są zatrważające i wołają o pomstę do nieba. Z badań przeprowadzonych dla Rexony można dowiedzieć się, że przy wyborze antyperspirantu kobiety kierują się przede wszystkim jego zapachem, długością działania oraz przekonaniem, że nie brudzi ubrań. Dla wieku ważna jest też jego forma- areozol, fuil, krem lub żel. Długość działania jest również najczęściej wymieniana jako cecha najważniejsza dla antyperspirantu. Dla mnie najważniejszy jest zapach, długość działania i forma (krem). A wy? Czym się kierujecie przy wyborze antyperspirantu?

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.