DSC_0781
Ela Makos
23/05/2017

Mama na zakupach: Wózek dopasowany do naszych potrzeb

Gdy na świecie pojawi się już wyczekiwane maleństwo, zmienia się właściwie wszystko, a my pragniemy dać mu to co najlepsze – zaczynając od pięknych ubranek, a kończąc na wózku. Kupując pierwszy pojazd dla naszego dziecka możemy mieć jednak sporo trudności. Jak bowiem wśród tylu wózków odnaleźć ten najwłaściwszy?

Przeglądając kolejne strony internetowe, z których wyglądają wózki dziecięce wcale nie jest łatwo odnaleźć ten odpowiedni dla naszego maleństwa. Ci, którzy mieli już okazję korzystać z tego typu pojazdów wiedzą, że dopiero rzeczywistość weryfikuje wiele cech określających poszczególne wózki. Na co zatem należy zwrócić uwagę, kupując wózek i jakie pytania zadać sobie przed dokonaniem wyboru?

Kupuję wózek – który wybrać?

Nawet najlepiej wykonany wózek nie będzie dobry, jeśli nie zostanie dostosowany do naszych potrzeb. Oznacza to, że przed zakupem powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, gdzie będziemy nim jeździć czy też w jakim miejscu będzie on przechowywany. Odpowiadając na te pytania możemy wybrać sprzęt mający odpowiednią wielkość kół czy właściwą ergonomię.

Co jeszcze? Równie istotne może się okazać to, kiedy urodzi się dziecko – latem czy może zimą. Gdy na zewnątrz jest chłodniej z pewnością przyda nam się większa gondola, ponieważ maleństwo ma na sobie zazwyczaj dodatkowy kombinezon lub osłona na nóżki, która ochroni go od zimna. Warto się również zastanowić, czy będziemy potrzebowali wózka, który rośnie razem z dzieckiem, a więc wielofunkcyjnego. Im lepiej doprecyzujemy nasze oczekiwania, tym łatwiej będzie nam znaleźć wózek dopasowany do naszego stylu życia, możliwości i zaplecza, jakim dysponujemy.

Wielofunkcyjnie, czyli „na dłużej”

Choć na wiele pytań związanych z użytkowaniem wózków trzeba sobie odpowiedzieć indywidulanie to jest coś, co łączy wielu rodziców – chęć posiadania wózka, który posłuży im dłużej niż jeden sezon. Jedni stawiają tu na funkcjonalność, inni z kolei na kwestie finansowe. Faktem jest jednak, że zakup wózka wielofunkcyjnego sprawi, że posłuży nam on dłużej. Czasami rodzice używają jednego wózka np. od narodzin aż do trzeciego roku życia. Wynika to m.in. z tego, że kupując go otrzymują jego spacerową wersję oraz głęboką.

Mnóstwo tego rodzaju wózków znajdziemy m.in. na stronie www.camarelo.pl. Kilkadziesiąt lat doświadczenia tego producenta, setki rozmów przeprowadzonych z rodzicami i uśmiechy na twarzach najmłodszych – to wszystko składa się na wózki, które powstają pod skrzydłami CAMARELO.

Więcej na: www.camarelo.pl

 

UWAGA KONKURS!!!

Do wygrania wielofunkcyjny wózek marki Camarelo!

Wystarczy do czwartku do godz. 20 nadesłać na adres: redakcja@eksmagazyn.pl odpowiedź na pytanie:

„Jaki powinien być idealny wózek dla dziecka?”. Odpowiedź nie powinna przekraczać 700 znaków ze spacjami.  Redakcja EksMagazynu wyłoni zwycięzcę, który zostanie poinformowany o decyzji drogą mejlową.

Uwaga! Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest gotowość do przekazania redakcji w umówionym terminie recenzji z użytkowania wózka i kilku amatorskich zdjęć po złożeniu wózka

Regulamin

DSC_0781
DSC_0781

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.