800na600loft37
Ela Prochowicz
19/01/2015

Modne frędzle

To niekwestionowany hit, który szturmem wdarł się na światowe wybiegi wywołując nostalgię za hipisowską modą i stylem boho

Marka Loft37, swoją nową, jesienno–zimową kolekcją butów toreb i skórzanych dodatków – A Tale of Loft, idealnie wpisuje się w ten gorący nurt.

Torby z frędzlami pojawiają się na wybiegach największych projektantów. Ten ekstrawagancki dodatek króluje głównie przy torbach maxi, tworząc z klasycznej torby ciekawe stylizacyjne uzupełnienie. Projektantki marki Loft37, Joanna Trepka i Paulina Kalińska, postanowiły ozdobić frędzlami najlepsze modele swoich toreb. W ten sposób zwykły „shopper” nabiera ciekawego, rockowego charakteru, a jego pojemność doceni każda kobieta.

Oryginalne frędzle przy torbach marki Loft37 przyciągają uwagę i podkreślają nawet najprostsze stylizacje. Jednakże, dla osób, dla których ten element jest zbyt ekstrawagancki, Loft37 proponuje portfele ozdobione frędzlami. Dostępne w różnych kolorach, będą świetnym pomysłem na prezent świąteczny dla ukochanej osoby..

Loft37 przygotował także ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą zdecydować się na prezent świąteczny lub boją się gwiazdkowej wpadki. W sam raz dla osób, które mają wątpliwości związane z zakupem prezentów, przygotowano eleganckie bony upominkowe, których wartość można ustalać indywidualnie.

800na600loft37
800na600loft37

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.