Fashionelka
Fashionelka
09/07/2011

Pomadka Maybelline Colorsensational The Shine TEST


Dziś test nowości kosmetycznej marki Maybelline, pomadki Color Sensational The Shine. Co w niej takiego innowacyjnego, jakie są jej mocne, jakie słabe strony oraz  czy warto ją kupić? – na te pytania odpowiem w dzisiejszym poście. Dostałam paczkę z 15 pomadkami, połowa poszła na mój użytek, reszta do rozdania na facebooku (o czym nieco później). Pomadka jest dostępna w 14 wersjach kolorystycznych, od brązów przez beże, róże aż po czerwienie.

Zalety
- szeroka gama kolorystyczna
- dzięki bogactwu witamin i miodu pomadka świetnie nawilża usta
- mikro-lustrzane pigmenty odbijając światło zapewniają lustrzany efekt, połysk
- kremowa konsystencja nasycająca usta
- przyjemny, delikatny zapach
- estetyczne opakowanie
- przystępna cena

Wady
- pomadka niestety nie jest trwała, jeśli ktoś ma manierę oblizywania ust (czyt. ja) lub co chwile popija wodę (też ja) musi jej używać co godzinę aby utrzymać zamierzony efekt.

Jak wspominałam wyżej, mam do rozdania 7 pomadek, konkurs odbędzie się od godziny 20:00 do 23:00 na moim Fan Page’u na Face Booku. Waszym zadaniem jest wytypowanie jaki kolor pomadki najbardziej przypadł mi do gustu (pod spodem ściąga z kolorami) Najpierw napiszcie jaki numer pomadki chciałybyście wygrać a później wytypujcie mojego faworyta np” Mój 103 twój 231*”. Aby wziąć udział w konkursie należy wstąpić do Fan Page Fashionelki.
Koniecznie dajcie znać jakie są wasze wrażenia, jestem ciekawa czy macie podobne zdanie na temat tej pomadki :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.