ikona1234kobieta_sport-kopia
Karol Pisarski
20/05/2016

Ramoneska – na każdą okazję

Są takie ubrania, które dodają wyrazistości i pasują właściwie do każdej stylizacji. Do tej grupy ubrań należą skórzane kurtki, które w garderobie pań są niemal obowiązkowe

Podczas przygotowań szaf na wiosnę i zbliżające się wielkimi krokami lato nie należy mieć litości. Przeglądając po raz kolejny rzeczy, w których od kilku lat nie chodzisz dobrze dobrze jest w końcu podjąć ostateczną decyzję. Ta decyzja ma dotyczyć usunięcia tych elementów garderoby, które zwyczajnie zabierają miejsce, a i tak z nich nie korzystamy. Po co więc trzymać je na siłę w szafie? Zamiast nich można wprowadzić coś zupełnie nowego, bez czego tegoroczny sezon się nie może obejść.

Mowa tutaj o skórzanej kurtce zwanej również ramoneską. Jest ponadczasowa i pasuje do każdej figury. Co ważne, jest modna właściwie we wszystkich sezonach – ramoneska dobrej jakości będzie nam więc służyć przez lata. Warto pamiętać, że kurtki skórzane sprawdzają się jako element stroju w stylu rock czy punk, ale i jako dodatek glamour.

Można ją nosić zarówno do trampek i dżinsów, jak i sukienki zakładanej na wieczorne spotkanie. Ramoneski są dobre dla każdego, nie noszą ich wyłącznie zbuntowane nastolatki. Są odpowiednie dla pań w każdym wieku. Poza uniwersalnością i ponadczasowością dla kobiet ważna jest także wygoda. Kurtki dobrej jakości nie będą obciskać czy krępować ruchów. Co więcej, nie pozwolą też właścicielce zmarznąć.

Wybór ramoneski nie jest trudny. W końcu można je znaleźć w większości sklepów odzieżowych. Nie tylko tych dużych, sieciówkach, ale i niewielkich sklepikach. Pamiętajmy, że nie wszystkie dostępne w sklepach ramoneski wykonane są ze skóry, popularne są również udające skórę tworzywa sztuczne. Jeżeli chcemy, aby służyła nam jak najdłużej to dobrze jest mimo wszystko zainwestować w nią więcej, a co za tym idzie wybrać naturalną skórę, która jest bardziej wytrzymała. Wybierając idealną ramoneskę, kierujmy się przede wszystkim swoim gustem. Jeśli zależy nam na mniej formalnym wyglądzie kurtki, możemy wybrać taką ze ściągaczami albo dużą ilością zamków czy ćwieków, jeśli wolimy coś bardziej eleganckiego – idealnie sprawdzi się model bardziej uniwersalny, krojem przypominający marynarkę, bez nadmiaru zdobień.

Źródło: www.prasoweinfo.pl

ikona1234kobieta_sport-kopia
ikona1234kobieta_sport-kopia

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.