kobieta26_ikona123_2014
Ela Makos
12/04/2016

Wymiana szafy!

Uwaga, uwaga! Przyszedł moment, w którym wymieniamy ubrania na lżejsze! Grube i zimowe powinny zostać schowane na dnie szafy, a zamiast nich w ruch niech pójdą wiosenne kurtki

Na brak wyboru pod tym względem nie ma co narzekać. W sklepach aż roi się od nowych fasonów. Wśród nich znaleźć można jednak klasyki. Jednym z klasyków jest oczywiście ponadczasowa ramoneska. Ona, jej wywinięte klapy, pasek i zamek zapinany na skos nadal są na topie. W tym roku można ją jednak znaleźć w zamszowym wydaniu i wielu ciekawych kolorach. Oprócz ramoneski można znaleźć także dopasowane kurtki w formie żakietu. Co ciekawe, coraz częściej można zauważyć kurtki stylizowane na kimono, które są przewiązywane w talii paskiem.

Na panie, które nie do końca lubią krótkie i dopasowane kurtki czekają płaszcze. Kobiety lubiące klasykę z pewnością zdecydują się na jednokolorowe i eleganckie, które w tym sezonie występują głównie w kolorach pastelowych. W ścisłej czołówce będzie tu pudrowy róż. Bardziej odważne osoby mogą się natomiast zdecydować na kwieciste wzory. Nieprzemijającą klasyką gatunku, o której trudno zapomnieć, jest oczywiście wzór pepitki.

Tej wiosny na ulicach nie zabraknie także bomberek. To damskie okrycie wierzchnie występuje w tak wielu wersjach kolorystycznych, że nie sposób wymienić wszystkie. Jednym z ciekawszych rozwiązań może być bomberka z bufkami na rękawach. Prezentuje się bardzo ekstrawagancko i niczym magnes ściąga na właścicielkę zazdrosne spojrzenia koleżanek.

Źródło: www.prasoweinfo.pl

kobieta26_ikona123_2014
kobieta26_ikona123_2014

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.