Fashionelka
Fashionelka
27/08/2011

Zakupy w Bicester Village


Bicester Village to outletowa wioska, która znajduje się w hrabstwie Oxfordshire. Spędziłam tam cały dzień łażąc po outletach ulubionych domów mody. Miło zobaczyć, dotknąć i przymierzyć coś, co dotąd można było oglądać na net-a-porter.com czy w Fashiontv. Kolejnym plusem są ceny, ciuchy i dodatki z poprzednich sezonów są przecenione ponad o połowę! Można dostać oczopląsu i nabawić się bólu głowy od ciągłego przeliczania funtów na złotówki. W ostateczności zdecydowałam się na torbę od Prady. Polowałam na czarną, pakowną i klasyczną torbę na co dzień. Ta wydała się być idealna. Naprawdę polecam wam to miejsce. Dla mnie to już obowiązkowy punkt każdego wypadu do UK.

dailymail.co.uk

Pamiętacie jak pisałam wam o konkursie na stronie dreft.pl? Nagrodą była profesjonalna sesja zdjęciowa. Zwyciężczyni  o imieniu Ramona została już wybrana, sesja zrobione a zdjęcia wyselekcjonowane. Poniżej przedstawiam wam efekty sesji której motywem przewodnim były trendy na jesień/zimę 2011-2012. Autorkami stylizacji jest ambasadorka marki Dreft Joanna Horodyńska

W tej stylizacji kolor i jego zestawianie odgrywa ogromną rolę. To odzwierciedlenie elegancji lat 70tych i dlatego koniecznie musiał się tutaj pojawić kapelusz. Szerokie spodnie w kant, to element charakterystyczny dla klimatu tamtej dekady”

Jak mówi Joanna Horodyńska: „Kobiecość i pożądanie, taki temat pojawia się w modzie w nowym sezonie. Wyznacznikiem jest tutaj fetysz a barwą dominującą czerń. Nie bój się sięgnąć po geometryczny wzór leginsów a skórzaną marynarkę komponować z delikatną koronką”.

„Zmarzłaś zimą? Ogrzej się kolorami prosto z Meksyku” – radzi Joanna Horodyńska. „Ten sezon pokochał rubinową zieleń, która idealnie oddaje klimat zimy i jesieni. Jest nowością, ale warto jej spróbować. Nie bój się też bawić formą i wzorem. Pozornie niepasujące do siebie paski i aplikacje tworzą energetyczna kompozycję. Tej jesieni jednokolorowy płaszcz zastąp ponczo a dla kontrastu sięgnij po torebkę retro”

Film making off: http://www.youtube.com/watch?v=OdhjvJN0nlY

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.