Adrianna Kilinska
Redakcja
25/07/2017

Adrianna Kilińska: Bezustannie podążaj w stronę szczęścia

Dla mnie sukcesem jest każdy przeżyty dzień. Powód tego jest bardzo prosty, ale o tym opowiem Wam w przyszłości…

Co Cię najbardziej fascynuje?
Adrianna Kilińska
: Najbardziej fascynuje mnie to, co jest nie do końca odkryte, m.in. natura ludzka. Moje życie polega na ciągłym odkrywaniu tajemnic, jakie przynosi nam życie.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Jako osoba ze spontaniczną duszą, łapię życie garściami i nie snuję daleko przyszłościowych planów. Mam tylko nadzieję, że los ześle mi dużo szczęścia w tym co robię.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Moi czytelnicy są dla mnie bardzo ważni i poprzez testy przeróżnych produktów, staram się ich ustrzec przed zakupowymi wpadkami, bądź też dopomóc w zakupowych wyborach. Ponadto uwielbiam im pokazywać co w mojej duszy gra i czym mam zajęte myśli. Chcę im również przekazać pozytywną energię, jaką w sobie mam.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Największą radość sprawia mi obecność moich wszystkich czytelników. Cieszę się, gdy udzielają się na moim blogu i czynnie uczestniczą w naszym wirtualnym życiu. Wtedy wiem, że nie robię tego sama dla siebie, tylko mogę się tym wszystkim dzielić z innymi.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Każdemu z nas życie przysparza wielu problemów i zmartwień. Codzienna pogoń za pracą i wieloma obowiązkami wysysa z nas resztki sił na zrobienie czegoś innego niż to, co musimy. Dlatego z całego serca zachęcam wszystkie kobiety, aby choć troszkę oderwały się od codziennej rzeczywistości i raz na jakiś czas poświęciły chwilkę dla siebie samych. Każdą minutkę, którą poświecisz dla siebie jest jednym z małych kroków w dalekiej drodze do spełnienia swoich pragnień, które sprawiają, że jesteśmy szczęśliwe.

Największe marzenie przed Tobą to?
Największe marzenie to… spełniać swoje malutkie marzenia! Każdy z nas powinien posiadać marzenia, ponieważ to one dają nam główny cel w życiu, a ich osiągnięcie sprawia nam największą radość.

Zapraszam na: http://www.testaworld.pl/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Adrianna Kilinska
Adrianna Kilinska

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.