"Na j?zykach" N/Z Agnieszka Szulim 14.04.2014  fot. Piotr Mizerski / TVN
Fot. TVN/Piotr Mizerski
LukaszKedzior
08/09/2014

Agnieszka Szulim: Polskim celebrytom brakuje odwagi

Od września startują kolejne sezony jej programów „Na Językach” i „Stylowy Magazyn”. W ostatnim czasie nie próżnowała – prowadziła program „Dzień Dobry Wakacje”, miała przygodę z dubbingiem a swoimi poglądami podzieliła Polskę. Bilans wakacji z Agnieszką Szulim

EksMagazyn: Stylowy Magazyn powraca na antenę. Czy szykują się jakieś zmiany?

Agnieszka Szulim: „Stylowy Magazyn” to program, który ma swoją sprawdzoną formułę- rozmawiamy o kobiecych sprawach i opieramy się na bieżących tematach. Tak będzie i w tym sezonie.

Jak minęły ci wakacje? Chyba dość pracowicie? Prowadziłaś kilka wydań programu „Dzień Dobry Wakacje”.

Aż tak bardzo pracowicie to nie! Powiedziałabym, że z umiarem. Jeśli chodzi o „Dzień Dobry Wakacje” to była bardziej przyjemność niż praca. Telewizja śniadaniowa jest dla mnie miłym powrotem, do tego co robiłam kiedyś.

Tęsknisz do programów na żywo?

Bardzo tęsknię! Ja lubię nagrywać programy, bo to jest bardzo bezpieczne i świetnie się sprawdza, ale w przypadku programów na żywo jest inna adrenalina. Zapala się ta czerwona lampka i wiem, że nie da się już niczego wyciąć i wszystko może się zdarzyć.

W wakacje jeszcze jedna przygoda cię spotkała, a myślę tu o dubbingu do filmu „Wakacje Mikołajka”.

To taka bardzo niespodziewana przygoda i dosyć krótka, bo w „Wakacjach Mikołajka” moja postać jest bardzo drugoplanowa, ale bardzo rzuca się w oczy (śmiech).

Jeśli już podsumowujemy wakacje, to nie mogę cię nie zapytać, o twój ostatni wywiad (dla magazynu VIVA – przyp. red), który odbił się dużym echem. Opowiedziałaś bardzo szczerze o swoich poglądach i znów uznano cię za skandalistkę. Jak myślisz czy taka szczerość jest dla Polaków trudna do zaakceptowania?

Ja myślę, że to chodzi o coś innego. W Polsce wszystkie gwiazdy i celebryci mają takie podejście, które paradoksalnie ich gubi – chcą aby wszyscy ich lubili. Starają się nikomu nie podpaść. Za wszelką cenę unikają kontrowersji. Ja uważam, że po pierwsze, to jest nudne, a po drugie – nie ma takiej możliwości, żeby wszyscy cię lubili. Tak się zwyczajnie nie da. Dlatego mamy szpaler, bardzo podobnych do siebie, nudnych postaci, które udzielają wywiadów na kilka stron i nawet nie wyciągniesz z nich ani jednego ciekawego cytatu. Uważam, że polskim celebrytom brakuje odwagi. Mi nie podoba się taka zachowawczość, dlatego staram się taka nie być.

Jak oceniasz ostatnie wakacje, jeśli chodzi o polski showbiznes?

Były dwa takie wydarzenia, które mną wstrząsnęły. Pierwsze to Dariusz K. i wypadek, który spowodował. Myślę, że to wstrząsnęło nie tylko mną, ale wieloma osobami. A drugie to okrutne plotki o Ani Przybylskiej. To był drugi taki medialny szok, na szczęście okazało się, ze to tylko plotki. Faktycznie te wakacje nie były sezonem ogórkowym.

Rozumiem, że tematy te poruszycie w nowym sezonie „Na Językach”?

Zawsze po wakacjach robimy takie podsumowanie, tego co się działo, kiedy my odpoczywaliśmy. Od tego zaczniemy program, ale mamy też mnóstwo innych tematów. Planujemy też bardzo ciekawe i zaskakujące materiały na ten sezon. Zapraszam do oglądania!

Rozmawiał: Łukasz Kędzior

"Na j?zykach" N/Z Agnieszka Szulim 14.04.2014  fot. Piotr Mizerski / TVN
"Na j?zykach" N/Z Agnieszka Szulim 14.04.2014  fot. Piotr Mizerski / TVN

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.