agoocha
Redakcja
21/08/2017

agoocha: Najlepszy czas na działanie jest właśnie teraz

Każda z nas ma inną potrzebę bezpieczeństwa. Od tego wszystko się zaczyna. Jeżeli czujemy się bezpieczne, to łatwiej nam uwierzyć w siebie.

Co Cię najbardziej fascynuje?
agoocha:
Nieustanne szukanie nowych rozwiązań, możliwość sięgania coraz wyżej. Szukanie inspiracji do działania w miejscach często odległych i zapomnianych.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteśmy, od pozycji zawodowej – nieustannie musimy pracować nad rozwojem osobistym. Doskonalmy swoje kompetencje, rozwijajmy nasze zainteresowania i talenty. To podstawowa rzecz, która pozwala spokojnie patrzeć w przyszłość zawodową. I tak właśnie ją widzę – ze spokojem, wiarą w siebie i swój sukces.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Dziewczyny bądźcie otwarte! Na nowe doświadczenia, na ludzi, na nowe miejsca, na nowe cele. Zbierajcie te doświadczenia, pielęgnujcie znajomości i nigdy nie ulegajcie stereotypom.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Możliwość spełniania swoich pasji i przekuwania ich w efekty, które dają radość innym ludziom.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Każda z nas ma inną potrzebę bezpieczeństwa. Od tego wszystko się zaczyna. Jeżeli czujemy się bezpieczne, to łatwiej nam uwierzyć w siebie. To nie jest łatwe! Wiem, ilu kobietom brakuje pewności siebie, jak wiele muszą włożyć wysiłku w budowanie własnego poczucia pewności. Nie ma na to łatwego przepisu czy złotej rady. Zacznijmy od poznania siebie, swoich słabości i zalet. I na tym musimy rozwijać własną wartość oraz osobowość.

Największe marzenie przed Tobą to?
Podróże po odległych trasach wymarzonym Fordem Mustangiem. Poznanie z bliska Skandynawii.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Każdy sukces wymaga od nas wielkiej siły i determinacji. Zarówno ten mały, prosty, osobisty jak i zawodowy. Na sukces składa się też dobry plan i jasno sprecyzowane cele. A zatem drogą do sukcesu jest nasza ciężka praca, zaangażowanie i rozwój przyprawiony szczyptą szczęścia i kobiecą intuicją.

Zapraszam na: https://mrsagoocha.blogspot.com/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

agoocha
agoocha

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.