Alina Matuszek
Redakcja
21/08/2017

Alina Matuszek (alitness): Słuchaj Swojego Ciała

Każda z nas jest silna i piękna! Każda ma te same możliwości, wystarczy tylko chcieć i działać!

Co Cię najbardziej fascynuje?
Alina Matuszek:
Już od dłuższego czasu fascynuje mnie „zdrowy styl życia” oraz to jak bardzo pozytywnie wpływa on na samopoczucie, zdrowie oraz wygląd. Można się tym zafascynować, ponieważ patrząc na siebie i na innych ludzi, którzy również go prowadzą, widzę tę radość, tę chęć życia. Fascynujące jest również to, jak bardzo się on rozprzestrzenia i ile osób czerpie z niego korzyści.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Jestem wobec siebie bardzo wymagająca, często słyszę od bliskich lub znajomych „masz jeszcze czas! Jesteś młoda, SZALEJ”. Jednak ja tego nie czuję… Zawsze staram się dążyć do czegoś, muszę mieć jakiś cel! Jeśli chodzi o cele zawodowe, to jest ich bardzo wiele, jednak moim TOP jest: Docieranie do jeszcze większej ilości osób! Bycie rozpoznawalną w tym, co robię. Rozsiewanie motywacji i chęci do działania!

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Staram się przekazać, że liczy się coś więcej niż idealna sylwetka czy zadawalająca liczba na wadze. Liczy się nasz styl życia, nasze podejście. Żyjąc w „fit świecie” widzę co się dzieje… Nie raz łapię się za głowę i zastanawiam czy to idzie w dobrym kierunku? Chcę pokazać, że wcale nie musimy być niewolnikami wiecznej diety czy męczących treningów 6x w tygodniu. To ma nam dawać radość, być czymś co będzie sprawiało, że po prostu nam się CHCE!

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Można by pomyśleć, że największą radość sprawiają mi efekty moich podopiecznych. Owszem, to jest niesamowita satysfakcja, jednak prawdziwą radość daje mi poczucie, że robię coś dla tych osób, że dzięki mnie czują się dobrze, mają lepsze samopoczucie, potrafią odnaleźć się w tym „fit świecie”, chcą więcej.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Przede wszystkim: JESTEŚ KOBIETĄ! Każda z nas jest silna i piękna! Każda ma te same możliwości, wystarczy tylko chcieć i działać! Tu nasuwa mi się idealny cytat: „Nie możesz mieć lepszego jutra, jeśli cały czas myślisz o tym co było wczoraj” – Charles F. Kettering.

Największe marzenie przed Tobą to?
Zrobienie czegoś w tematyce „fit” na wielką skalę.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Sukcesem jesteś TY. Uwierz w siebie, a go osiągniesz.

Zapraszam na: https://www.instagram.com/alitness_/
Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Alina Matuszek
Alina Matuszek

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.