anjarubik800
Fot. TVN
LukaszKedzior
13/05/2015

Anja Rubik: Nie bójmy się ryzyka

Moim zdaniem nie ma grzechów w modzie. Modą należy się bawić. Coś co może się wydawać grzechem – skarpetki do sandałów, ja bardzo lubię!

EksMagazyn: Co sądzisz o stylu Polaków?

Anja Rubik: Styl Polaków bardzo się zmienił na przestrzeni ostatnich lat. Szczególnie dziewczyny, coraz bardziej interesują się modą i lubią się nią bawić. Na polskich ulicach widzę coraz więcej kolorów. Dawniej wszyscy ubierali się na szaro-buro. Modę na modę w Polsce mamy stosunkowo od niedawna. Ja doceniam Polki, za to, że są zadbane – lubią się ubierać, dbają o włosy i makijaż. Z przyjemnością patrzę na polskie kobiety!

Co twoim zdaniem nigdy nie wyjdzie z mody?
Jeansy! Uważam, że to taki rodzaj spodni, który modny jest i będzie zawsze!

Czym dla ciebie jest styl?
Styl, to coś, co tworzymy sobie sami. Nikt nie powinien ślepo podążać za trendami. Każdy musi mieć swój własny styl, czyli to w czym czujemy się dobrze, wygodnie, podobamy się sobie. Styl to własna kombinacja tego, w czym czujemy się sobą. Styl to tożsamość.

Największy modowy grzech…
Moim zdaniem nie ma takich grzechów. Modą należy się bawić. Coś co może się wydawać grzechem – skarpetki do sandałów, ja bardzo lubię! Ostatnio po sesji poszłam na lunch w dosyć masywnych sandałach i ubrałam do nich skarpetki. Uznałam, że wygląda to całkiem nieźle i jest to bardzo w stylu Marca Jacobsa. Nie ma faux-pas w świecie mody, bo ona się ciągle zmienia. Nawet coś, co uważaliśmy za totalny obciach, teraz się nosi! Nigdy nie sądziłam, że włożę białe szpilki, a teraz wkładam je do jeansów.

Cały tekst dostępny w drukowanym wydaniu EksMagazynu (nr 27).

anjarubik800
anjarubik800

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.