Anna Drzewiecka
Redakcja
12/09/2017

Anna Drzewiecka: Nie sztuką przejść przez życie, gdy wszystko sprzyja.

Sztuką jest iść przed siebie i nie ugiąć się, nawet jeśli ciągle jest pod wiatr!

Uwielbiam to, co robię! Jest to moja pasja, którą chcę dzielić się z innymi. Chcę zarażać ich pozytywną energią jaka ze mnie płynie.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Anna Drzewiecka
: Jeżeli chodzi o sport i zdrowy styl życia, to najbardziej fascynuje mnie realizacja założonych sobie celów, osiąganie upragnionych wyników i tytułów, przekraczanie własnych granic. Sądzę, że właśnie to najbardziej napawa mnie dumą – progres. Natomiast największą frajdę w życiu dają mi same treningi oraz możliwość zdrowego gotowania, wymyślania nowych fit przepisów, zarówno na zdrowe dietetyczne obiady jak i na zdrowe słodycze. Uwielbiam dzielić się nowymi przepisami z moimi obserwatorami, sprawia mi to wielką przyjemność, zwłaszcza jak odzew z ich strony jest pozytywny, jak dostaję od nich wiadomości jak im smakowało, czy zdjęcia potraw i wypieków z moich przepisów.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Mam w planach stworzyć swoje własne, małe studio treningowe, ponieważ niektórzy ludzie niestety krępują się wyjść na siłownię, wstydzą się swojego ciała i właśnie takim osobom chciałabym pomóc się przełamać. Chcę sprawić, by osoby ćwiczące ze mną czuły się wyjątkowo, by nie czuły na sobie nieprzyjemnych spojrzeń innych osób, jak to czasem bywa na dużych siłowniach i jak wiadomo dla takich osób jest to bardzo krępująca sytuacja, dlatego właśnie szybko rezygnują z walki o własne marzenia. W moim studiu treningowym będę tylko ja i osoba, która chce zmienić swoją sylwetkę i zrobię wszystko, by ta osoba podczas treningu czuła się jak u siebie w domu. Chcę pomóc jak największej ilości osób w walce o lepsza wersję siebie! Taka właśnie jest moja wizja przyszłości i do tego będę dążyć!

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Na moim profilu staram się jak najbardziej zmotywować osoby do zdrowego trybu życia (zarówno jeśli chodzi o trening jak i zdrowe odżywianie). Pokazuję, że w domu bez sprzętu również można trenować i nie potrzeba na to wcale dużo czasu. Moi obserwatorzy mają również możliwość ćwiczenia razem ze mną na transmisjach live na żywo na moim profilu na Instagramie.
Dodatkowo wrzucam na swój profil, zarówno na Instagramie jak i na YouTube, przepisy na fit słodkości, postanowiłam udowodnić, że na ,,diecie” też można jeść słodycze, wystarczy tylko stworzyć je samemu w domowym zaciszu. Chcę uczyć ludzi tworzyć własne, zdrowe słodycze z samych naturalnych składników, bez szkody dla ich sylwetki. W tym celu napisałam nawet ebooka „Legalne słodycze”, który dostępny jest do pobrania na moim profilu. Ebook cieszy się dużą popularnością i już wiele osób jest zadowolonych z przepisów, jakie tam znalazły. Bardzo lubię eksperymentować w kuchni i większość przepisów jest mojego autorstwa, lecz niektóre znajduję też w Internecie, testuję je i inspiruję się nimi, tworząc swoje własne.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Uwielbiam to, co robię! Jest to moja pasja, którą chcę dzielić się z innymi. Chcę zarażać ich pozytywną energią jaka ze mnie płynie. Niesamowite jest to, jak chociażby jedna osoba napisze mi, że dzięki mnie zmieniła swoje życie, że wzięła się za siebie, że dzięki mnie ma siłę do działania i chociażby właśnie dla tej jednej osoby warto działać. Na moim profilu jest już sporo takich osób, które udało mi się zmotywować, z czego jestem bardzo dumna i to właśnie daje mi największą radość z pracy. Pomoc innym osobom.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Sport to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie, kształtuje umysł i ciało. Treningi wzmocnią nie tylko Twoje mięśnie, ale i Twój charakter. Daj sobie na to szansę! Pamiętaj, że wszystko zaczyna się w głowie, wszystko zaczyna się od myślenia. Jeśli będziesz sobie wmawiać, że nie dasz rady, to tak będzie! Myśl zawsze pozytywnie. Jeśli sama w siebie uwierzysz, to każdy w Ciebie uwierzy. Najtrudniej jest zacząć, to początki sprawiają największe trudności. Nigdy się nie poddawaj. Wiem, że dasz radę! Dotrwasz, a wygrasz!
Chciałabym, aby każda kobieta, która przeczyta ten wywiad zapamiętała również te słowa: Wygląd Twojego ciała, to efekt podejmowanych przez Ciebie decyzji. Każdego dnia, każdej godziny i każdej minuty. Nigdy nie jest za późno na zmianę! Wszystko zależy tylko od Ciebie. Mam nadzieję, że będziesz podejmowała tylko te decyzje, które przybliżą Cię do Twojego celu, niezależnie od tego jaki on jest, a ja chętnie Ci w tym pomogę. Razem na pewno damy radę, pamiętaj o tym!

Największe marzenie przed Tobą to?
Moim największym marzeniem jest to, by moja rodzina była zdrowa i szczęśliwa! Ponieważ nie ma większej wartości niż rodzina.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Dzisiejszy świat wmawia nam, że aby odnieść sukces musimy mieć piękny dom lub apartament, jeździć na wakacje w egzotyczne miejsca, posiadać super samochody i ubierać w najdroższych sklepach… Niestety, takimi obrazkami jesteśmy bombardowani od najmłodszych lat i czy tego chcemy, czy nie, w jakimś stopniu im ulegamy.
Jednak, jak dla mnie, sukces jest procesem wypełniania swojego celu życiowego i robienia tego dobrze. Inaczej mówiąc sukces jest owocem dobrego życia. Pomóc jak największej liczbie Polaków w osiągnięciu wymarzonej sylwetki będzie dla mnie największym sukcesem zarówno życiowym jak i zawodowym.
Sukces to nie tylko pieniądze, choć dla większości ludzi jedno jest synonimem drugiego. Oczywiście niezależność finansowa jest bardzo ważna, jednak jest tak jakby pozytywnym skutkiem ubocznym. Bo sukces to jest po prostu robienie tego, co się kocha. Sukces to mieć kogoś, kogo kochamy, z kim możemy się dzielić życiem, mieć marzenia i często spełniać te marzenia, wstawać rano z entuzjazmem do codziennego życia.

Zapraszam na: https://www.instagram.com/be_fit_with_ania_and_michal/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Anna Drzewiecka
Anna Drzewiecka

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.