babski_kacik_recenzji
Redakcja
21/08/2017

babski_kacik_recenzji: Mamy ogromną siłę!

„Ale jeśli spotyka cię w życiu wiele trudności, to znaczy, że jesteś stworzony do tego, żeby im podołać” – Regina Brett.

Najlepiej zacząć od małych kroków i piąć się ku górze. My kobiety mamy ogromną siłę i talent, lecz często w to nie wierzymy. Czas to zmienić!

Co Cię najbardziej fascynuje?
babski_kacik_recenzji:
Potrafię cieszyć się z małych rzeczy. Wszystko, co mnie otacza w jakimś stopniu mnie fascynuje. Uwielbiam podróże. Dzięki nim mogę poznawać nowych ludzi, ich kulturę, zwyczaje, obserwować piękną, niekiedy zaskakującą naturę. Podczas wypraw przyglądam się sposobie w jaki mieszkanki danego kraju, regionu Polski, dbają o cerę. Odwiedzam drogerie, lokalne sklepy i kupuję kosmetyki (zazwyczaj do pielęgnacji), które mnie zaintrygowały, są hitami w miejscu, w którym się znajduję. Dzięki temu mogę przywieźć trochę wspomnień do domu, a zarazem przetestować nieznane mi dotąd produkty i podzielić się moją opinią na ich temat na moim Instagramie.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Na tę chwilę nie wyobrażam sobie życia bez prowadzenia mojego kosmetycznego Instabloga. Traktuję to nie tylko jako przyjemność, ale również jako pracę. Marzę o tym, żeby za kilka lat mój Instagram posiadał pokaźną sumę obserwatorów, a co za tym idzie – dziewczyn, które mi zaufały, bo podoba im się moja praca, sposób recenzowania. Planuję popracować nad moim blogiem. Planów mam wiele, zobaczymy co przyniesie los.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Mój profil jest o tematyce kosmetycznej, przede wszystkim skierowany do kobiet. Swoim obserwatorom staram się przedstawiać nie tylko sprawdzone (bądź nie) kosmetyki, które przetestowałam, ale również pokazuję nowości, dyskutuję z dziewczynami na temat różnych produktów i doświadczeń, które z nimi przeszły, dzięki czemu można uniknąć zakupu tzw. bubli lub znaleźć perełki. Pokazuję wykonany przeze mnie manicure, czy prezentuję ile dobra, właściwości oraz jaki wpływ na naszą cerę i zdrowie mają produkty, które jemy na co dzień (np. owoce). Chcę, aby moje obserwatorki zwracały większą uwagę na pielęgnację, dlatego też na moim profilu przeważającą częścią recenzji są właśnie produkty tego typu.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Uwielbiam pisać, robić zdjęcia oraz używać i testować kosmetyki – stąd też pomysł na założenie Instabloga. To sprawia mi wiele radości. Wykonywanie manicure to czynność, która mnie odpręża, a zarazem sprawia radość. Jednak największą satysfakcję czerpię z rozmów z moimi obserwatorami, w których wiele osób gratuluje mi świetnego profilu, ciekawych recenzji oraz tego, że jestem prawdziwa i widać to w tym, co robię. Uwielbiam doradzać dziewczynom w kwestii doboru kosmetyków. Jednak zawsze podkreślam, iż to, co sprawdziło się u mnie, nie zawsze sprawdzi się u innych.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Zauważyłam, iż wśród kobiet na pewność siebie ma wpływ ogromna ilość kompleksów. Powinnyśmy zaakceptować małe mankamenty w naszym ciele. Jeżeli jednak nie możemy się z tym pogodzić, warto popracować nad swoim wyglądem. Należy pamiętać, że zmieniamy się dla siebie, a nie innych! Każda z nas zasługuje na chwilę dla siebie. Warto zafundować sobie domowe SPA, które pozwoli na odprężenie, pozbycie się negatywnych myśli, zadbanie o ciało. W moim przypadku pomalowane paznokcie – dodają mi dużo odwagi. Warto spełniać swoje marzenia i dążyć do wyznaczonego celu! Najlepiej zacząć od małych kroków i piąć się ku górze. My kobiety mamy ogromną siłę i talent, lecz często w to nie wierzymy. Czas to zmienić!

Największe marzenie przed Tobą to?
Bardzo lubię powiedzenie, które mówi o tym, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Tak jak wcześniej wspomniałam, chciałabym, aby mój Instablog, ale również ja, cały czas się rozwijał. Dążę do tego, aby moje recenzje, zdjęcia były coraz lepsze. To tylko jedno z kilku marzeń, które chciałabym spełnić. O reszcie nie mówię – nie chcę zapeszać.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Odnoszę sukces, jeśli prowadzę interesujące życie, nie poddaję się, jestem zdeterminowana, szczęśliwa, mam wokół siebie bliskich. W każdej sytuacji mogę sobie pozwolić na bycie sobą.

Zapraszam na: https://www.instagram.com/babski_kacik_recenzji/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

babski_kacik_recenzji
babski_kacik_recenzji

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.