Wieslawa-Kulig-Wyporska-3
Kalina Samek
17/11/2023

Backstage #ŁączyNasBiznes: Wiesława Kulig-Wyporska

Prezentujemy materiał z planu zdjęciowego projektu #ŁączyNasBiznes z Wiesławą Kulig-Wyporską.

Wiesława Kulig-Wyporska – radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w pracy w organach administracji państwowej to Bohaterka projektu z ramienia „Sukces jest kobietą. Łączy nas biznes”.

Pracowała na wszystkich szczeblach administracji skarbowej począwszy od urzędu skarbowego, poprzez izbę administracji skarbowej, na ministerstwie finansów skończywszy. W tym czasie sporządzała projekty rozstrzygnięć w pierwszej i drugiej instancji, również w trybach nadzwyczajnych, odpowiedzi na skargi do WSA oraz skarg kasacyjnych do NSA.

Współpracowała również z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy, udzielając porad prawnych oraz z Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA w zakresie obsługi podmiotu, w szczególności brała udział w negocjacjach umów np. w ramach projektu eDO2, dzięki któremu dziś mamy dowody osobiste z drugą cechą biometryczną (odciski palców). Uczestniczyła również w negocjacjach z elementem zagranicznym.

Aktualnie praktykuje we własnej kancelarii, pomagając zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom rozwiązywać ich problemy prawne. Pani Mecenas na co dzień udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne oraz reprezentuje swoich klientów, zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorców, przed sądami powszechnymi, jak i sądami i organami administracyjnymi.

Autorka i współautorka licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego, administracyjnego, postępowania egzekucyjnego w administracji oraz postępowania przed sądami administracyjnymi. Prywatnie właścicielka dwóch kotów, wielbicielka podróży, książek oraz gier planszowych.

KANCELARIA

Kancelaria Kulig-Wyporska jest małą, butikową kancelarią oferującą współpracę zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom i firmom.

Jako jedna z niewielu kancelarii na rynku zajmuje się nie tylko prawem cywilnym, lecz również świadczy usługi w zakresie innych dziedzin prawa, w szczególności prawa podatkowego. Szeroki zakres usług możliwy jest dzięki ścisłej współpracy kancelarii z doświadczonymi radcami prawnymi i adwokatami oraz aplikantami radcowskimi i adwokackimi, księgowymi, rzeczoznawcami, tłumaczami etc.

Kancelaria Kulig-Wyporska jest elastyczna i dopasowuje się do potrzeb konkretnej firmy, świadcząc usługi zarówno w formie stałej współpracy, pomocy w rozwiązywaniu konkretnych problemów, jak i udzielania bieżących porad prawnych czy też wspierania klientów w toku mediacji lub negocjacji biznesowych.

Mecenas Kulig-Wyporska wywodzi się z rodziny, której członkowie od wielu pokoleń prowadzą własne przedsiębiorstwa i dlatego świetnie rozumie potrzeby biznesu. Wie z doświadczenia, że profesjonalne wsparcie prawne uchroniło wiele firm od rozmaitych niebezpieczeństw, innym zaś zapewniło przewagę konkurencyjną poprzez wskazanie konsekwencji podatkowych poszczególnych działań.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy TUTAJ!

Materiał powstał w ramach cyklu #ŁączyNasBiznes

Producentka i pomysłodawczyni Projektu: Aneta Zadroga

Realizacja: Grupa Medialna LIFESTYLE

Dyrektorka marketingu – Magdalena Dzik-Kordas

Dyrektorka projektu – Dagmara Wójcik-Jędrzejewska

Główny fotograf – Maciej Grochala

Reportaż wideo – kamera – Michał Wójcik

Wywiad dokumentalny do materiału wideo – red. Łukasz Frydel

Wywiad audio – red. Michał Karaś

MUA/stylizacja – Wojciech Kozub

Upominki kosmetyczne dla Bohaterek i Partnerów – Miraculum: https://miraculum.pl/

Pomoc na planie: Przemysław Jędrzejewski

Plany zdjęciowe:

Hotel Moxy Warsaw Praga – https://www.moxywarsawpraga.pl/

Wieslawa-Kulig-Wyporska-3
Wieslawa-Kulig-Wyporska-3

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.