Dominika Ferek
Redakcja
21/08/2017

Dominika Ferek: Potykając się, można zajść daleko

Nie wolno tylko upaść i nie podnieść się. Gdy nie można zawrócić, jedyne co pozostaje – to iść naprzód! Warto czasem zatrzymać się, podnieść głowę do góry i iść dumnie przed siebie.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Dominika Ferek:
Najbardziej fascynuje mnie to, że robiąc to, co kocham, mogę przekazać swoim obserwatorom określoną informację czy poradę, na którą czasem naprawdę czekają. Cieszę się gdy mogę im pomóc.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Tak naprawdę nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Nie mam określonego zawodu, który chciałabym wykonywać. Mam jednak nadzieję, że moja przyszłość będzie mocno związana z tym, czym zajmuję się teraz – prowadzeniem bloga, działalnością w Internecie.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Najczęściej przekazuję im opinie na temat danego produktu, kilku ciuszków lub jakiejś firmy odzieżowej. Jednak czasem chcę im przekazać od serducha, żeby byli sobą, nie poddawali się i nigdy nie rezygnowali z realizowania swoich marzeń.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Oczywiście największą radość sprawia mi to, że są osoby, którym naprawdę podoba się to, co robię. To niesamowite uczucie, kiedy obca osoba pisze do mnie z pytaniem o kolejne zdjęcie.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Chciałabym im powiedzieć, żeby zawsze miały mnóstwo wiary w siebie. To ona pomaga w pokonaniu swoich słabości. Gdy nie można zawrócić, jedyne co pozostaje – to iść naprzód! Warto czasem zatrzymać się, podnieść głowę do góry i iść dumnie przed siebie. Każda z nas jest wyjątkowa, każda ma w sobie bardzo dużą moc, tylko wystarczy w to uwierzyć.  

Największe marzenie przed Tobą to?
Moim największym marzeniem jest wizyta (lub mieszkanie) w Stanach. Bardzo głęboko wierzę w to, że mi się uda.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Przede wszystkim praca i optymistyczne podejście! Dzięki niej można osiągnąć naprawdę dużo, jednak bez zdrowego podejścia i wiary w siebie – nasz sukces nie potrwa długo. Życie czasem stawia nas w trudnych sytuacjach i nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć… Najważniejsza jest wiara w to, że się uda. Nie wolno nam się nigdy załamać.

Zapraszam na: https://www.instagram.com/dominika.ferek/
Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Dominika Ferek
Dominika Ferek

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.