back-DF-11
Karol Pisarski
25/11/2020

Dominika Flaczyk: Mentorka projektu BIZNES SIĘ NIE PODDAJE!

Dominika Flaczyk, Mentorka książki „Biznes się nie poddaje” to osobowość, która jest ucieleśnieniem siły, energii, wygranej walki z przeciwnościami losu.

Kobieta i przedsiębiorczyni, wrażliwa i pełna empatii, która jednocześnie twardo stąpa po ziemi. Niezwykle ceni rozwój, cięgle podnosi kompetencje swoje i zespołu.

Jej wiodąca firma to Grupa Profesja Sp. z o.o. Reprezentuje również Systemową Szkołę Przedsiębiorczości (dawniej – Wielkopolska Szkoła Przedsiębiorczości) oraz organizację pozarządową, jaką jest Fundacja Partycypacji Społecznej. Wszystkie te trzy organizacje współpracują z ludźmi, rozwijając ich potencjał. Szkolą – także unijnie – rekrutują, aktywizują osoby bezrobotne.

Godzi najważniejsze role życia: Kobiety, Matki, Szefa, Mentorki i Przyjaciółki w sposób piękny i delikatny. Dzięki temu, że w drugim człowieku dostrzega osobę pełną emocji i wartości, skupia wokół siebie zespół oddanych i profesjonalnych pracowników, z którym buduje siłę Grupy PROFESJA.

- Najbardziej lubię pracę z ludźmi i obserwować rozwój jednostek, zespołów i całej organizacji, swojej i naszych klientów, a przede wszystkim spełnianie marzeń. Marzyłam, aby moja firma była zdrowym miejscem pracy, opartym na kulturze wzajemnego szacunku, zaufania i lojalności. Po latach mogę powiedzieć, że moje marzenie się spełniło – mówi Dominika Flaczyk, Mentorka. – Dziś Profesję tworzy wspaniały zespół kilkudziesięciu profesjonalistów w pełni oddanych naszym Klientom, a wartości, które przyświecały mi na początku, nadal są aktualne. W tym roku spełniam moje kolejne marzenie związane z realizacją projektów ponadnarodowych. Jednak najbardziej doceniam możliwość takiego zarządzania czasem, że mogę realizować się zarówno w roli mamy i szefowej – zaznacza.

Jej firma zajmuje się rekrutacją na potrzeby firm zewnętrznych oraz szkoleniami. Od 2010 roku zrekrutowała blisko 12 tys. specjalistów. Skuteczna managerka i przedsiębiorczyni z wieloletnim doświadczeniem. Od lat rozwija działalność doradczą, szkoleniową, ale także aktywizacyjną, prowadząc projekty przeciwdziałające wykluczeniu i dyskryminacji. Propagatorka międzynarodowego transferu dobrych praktyk oraz innowacyjnych rozwiązań dla biznesu.

Sesja odbyła się w salonie Harley-Davidson LIBERATOR w Warszawie.

Producentka i kierowniczka planu: Aneta Zadroga/GM LIFESTYLE – dla SUKCES JEST KOBIETĄ

Dyrektorka projektu: Dagmara Wójcik-Jędrzejewska/ GM LIFESTYLE – dla SUKCES JEST KOBIETĄ

Fotograf backstage: Michał Wójcik

Fotograf sesja: Maciej Grochala

Make up, wizaż: Anna Owens

Realizacja wideo backstage oraz na planie: Franek Mazur

Redaktorska realizacja wywiadów wideo: Łukasz Frydel – redaktor naczelny magazynu DZIEŃ MĘŻCZYZNY

Stylizacja: Lucyna Sobieszek – LUCYSTYLE

Włosy: Karolina Terlińska i Michał - Salon MANIEWSKI

Redakcja SUKCES JEST KOBIETĄ składa szczególne podziękowania całemu zespołowi salonu Harley-Davidson LIBERATOR w Warszawie za fantastyczną współpracę na planie, a w szczególności Marcinowi RASTA Brewińskiemu – managerowi salonu oraz Janowi Kwilmanowi – właścicielowi salonu.

Materiał powstał w ramach projektu BIZNES SIĘ NIE PODDAJE oraz projektu AKADEMIA MISTRZYŃ!


back-DF-11
back-DF-11

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.