Donata Knapik
Redakcja
25/07/2017

Donata Knapik: Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Dla innych definicją sukcesu będą miliony na koncie, sława, itp., ale dla mnie definicją sukcesu jest szczęśliwa rodzina, zdrowie oraz dom.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Donata Knapik:
Najbardziej fascynuje mnie testowanie oraz recenzjonowanie nowych kosmetyków, wtedy mogę się podzielić opinią z moimi obserwatorami. Uwielbiam także podróżować po różnych miastach, gdzie mogę poznać historię tego miejsca oraz tradycje.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Moją zawodową przyszłość wyobrażam sobie we własnym gabinecie jako masażystka z dużym doświadczeniem zawodowym jak i z większą wiedzą.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Fanom? Ja nie mam fanów, są to obserwatorzy. Staram się im przekazywać moją opinię na temat różnych kosmetyków, od tych tańszych, po te droższe.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Aktualnie nie pracuję, lecz się uczę. Jestem na kierunku Technik Masażysta. Myślę, że największą radość jaką sprawia mi ten kierunek jest sam masaż, który daje dużo satysfakcji. Już od dzieciństwa sprawiało mi to wielką radość.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Pomyśl ile rzeczy Cię ominęło właśnie dlatego, że zabrakło Ci wiary w siebie. Nie zakładajmy z góry, że nie damy rady, że coś nam nie wyjdzie. Uwierzmy w to, zaryzykujmy, a być może będzie to najlepsza decyzja w naszym życiu. Żyjmy chwilą. Życie jest za krótkie na brak wiary w siebie lub w swoje możliwości.

Największe marzenie przed Tobą to?
Moim największym marzeniem jest podróżowanie oraz by mój instagramowy blog cieszył się coraz większą liczbą obserwujących.

Zapraszam na: https://www.instagram.com/mojakosmetyczkablog/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Donata Knapik
Donata Knapik

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.