12. Krystian Kleszcz
fot. Krystian Kleszcz
Ela Makos
03/07/2017

Grażka: Niezwykły Gość „Czarownych Warsztatów”

„Czarowne warsztaty” White Alice stały się już letnią tradycją. Podczas tego wydarzenia uczestnicy poznają tajniki fotografii i wykonują zdjęcia w towarzystwie interesujących Gości ze świata kultury. W tym roku jednym z tych Gości będzie Grażka Łącka.

Grażka Łącka to nie tylko fotografka, ale i modelka. Aktorka, epizodystka i performerka. Podczas tegorocznych warsztatów będzie pozować i już teraz wiadomo, że wystąpi w kilku bardzo charakterystycznych rolach. Opowie również o tym, jak wygląda praca na planie zdjęciowym.

Od najmłodszych lat związana ze sztuką. Zajmowała się muzyką. Pierwsze kroki stawiała w Artystycznym Zespole ZHP „Gawęda” pod kierownictwem dh. Andrzeja Kieruzalskiego. Absolwentka Zespołu Szkół Fototechnicznych w Warszawie. Dyplom obroniła pod czujnym okiem prof. Apolinarego Matuszewskiego. Ma na koncie wiele sesji cyfrowych, ale przede wszystkim analogowych. Jako aktorka realizuje się w mniejszych formach scenicznych: epizody, etiudy i teledyski. Modeling to najsilniejsza strona Grażki. Obecnie łączy ze sobą pozowanie i fotografowanie.fot. Sławomir Patoka

fot. Sławomir PatokaZ całą pewnością jest to kobieta charyzmatyczna, bardzo energiczna i emocjonalna. Nie należy jednak zapominać, że to również optymistka i wielka pasjonatka.fot. Kazimierz Olszewski

fot. Kazimierz Olszewski

„Wiesz kim jest fotomodelka? Wiesz kim jest aktorka? To człowiek. Doskonały i niedoskonały. Z sercem na dłoni. W jego oczach znajdziesz łzy radości i smutku. Nadzieję. Marzenia. To zwierciadło Twojej duszy. Tak bardzo chcę przekazać Ci to co czuję. Opowiadam o sobie. Widzisz to? Rozumiesz? Jestem człowiekiem. Jestem fotomodelem. Jestem aktorem. Jestem reżyserem. Życie to scena. Jeden wielki teatr.”

Grażka.fot. Bartosz Grzywna

fot. Bartosz GrzywnaWięcej informacji: www.facebook.com/czarownewarsztaty

12. Krystian Kleszcz
12. Krystian Kleszcz

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. Grazka 29/07/2018 16:17

    CytujSkomentuj

    Bardzo miło poczytać trochę o sobie w tak sławnym kobiecym magazynie, dziękuję :)

  2. Dagmara 29/07/2018 18:55

    CytujSkomentuj

    O kurczę! To gratulacje. Co jakiś czas mi gdzieś miga właśnie to hasło. Może to znak ;) jakieś podstawy fotografii mam, zawsze mnie ciągnęło by coś więcej z tym zrobić ale zawsze były inne, ważniejsze wydatki. A ponieważ od pewnego czasu zaczęłam dbać w zdrowo egoistyczny ;) sposób o sama siebie najpierw to może właśnie to czas na mnie, by wejść w ten temat? :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.