NY-IT4
Kalina Samek
03/12/2019

Inga Tymińska: Działa konsekwentnie

W SWEJ PRACY ZAJMUJE SIĘ USŁUGAMI SZKOLENIOWYMI, HR ORAZ DORADZTWEM NASTAWIONYM NA DZIAŁANIE DŁUGOFALOWE Z KLIENTEM.

INGA TYMIŃSKA, PREZES ZARZĄDU I PARTNER ZARZĄDZAJĄCY EDUBROKER SP. Z O.O.

W SWEJ PRACY ZAJMUJE SIĘ USŁUGAMI SZKOLENIOWYMI, HR ORAZ DORADZTWEM NASTAWIONYM NA DZIAŁANIE DŁUGOFALOWE Z KLIENTEM.

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wielbicielka muzyki, systematycznie uczęszcza do Warsztatowej Akademii Musicalowej, gdzie w grupie rodziców M&P doskonali się na zajęciach aktorskich, wokalnych i tanecznych. Dodatkowo z grupą przyjaciół współtworzy zespół wokalny STARS-i, w którym zasila sekcję altów.

Wierzy, że rozwój i samodoskonalenie przynoszą dobre efekty i dlatego szkoli się nieustannie, by wspomagać swoją wiedzą Klientów.

SKĄD CZERPIE PANI MOTYWACJĘ W NAJTRUDNIEJSZYCH ZAWODOWYCH CHWILACH, KIEDY WSZYSTKO WYDAJE SIĘ IŚĆ ŹLE?

INGA TYMIŃSKA, PREZES ZARZĄDU I PARTNER ZARZĄDZAJĄCY EDUBROKER SP. Z O.O.: Staram się zawsze szukać rozwiązań. Nie rozwodzić się nad przyczyną niepowodzenia, chyba, że ma to służyć wyciągnięciu wniosków na przyszłość. Generalnie nie lubię zawieszać się na przeszłości, zdecydowanie bardziej wolę myśleć o wszystkim w kategoriach szansy. Nawet w największym niepowodzeniu można odnaleźć coś pozytywnego, co sprawi, że można się zmienić i rozwinąć. Trudne momenty nas wzmacniają, sprawiają, że dostrzegamy nowe rozwiązania. Na pewno siłę na szukanie nowych dróg daje mi rodzina. Jej wsparcie jest nieopisane w trudnych momentach. Dzięki dystansowi, jaki daje mi wspólne spędzanie czasu, mogę spojrzeć na trudną sytuację z innej perspektywy i poszukać w niej szansy.

JAKĄ CZĘŚĆ ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW LUBI PANI NAJBARDZIEJ, A CO JEST RZECZYWIŚCIE KONIECZNOŚCIĄ, KTÓRĄ JEDNAK TRZEBA WYKONAĆ?

Najbardziej lubię kreowanie nowych dróg rozwoju naszej firmy, rozwój współprac, pracę na procesach w firmach naszych Klientów. To daje mi największe poczucie spełnienia i radość z pracy. Koniecznością są dla mnie wszelkie funkcje kontrolne, które niestety jako osoba zarządzająca muszę sprawować. Nie lubię pracy na raportach i pilnowania terminów.

PROSZĘ PODAĆ CZTERY NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY, SKŁADAJĄCE SIĘ NA OSIĄGNIĘCIE SUKCESU ZAWODOWEGO.

Tylko cztery? Żartuję, ale faktycznie przyszło mi głowy więcej elementów i trudno jest mi je zwartościować. Na pewno ważna jest pasja. Dzięki niej jest się stale zmotywowanym do działania, nie trzeba szukać dodatkowych motywacji, bo to, co robimy sprawia nam autentyczną przyjemność. Trudno jest mówić o sukcesie bez konsekwencji.

Wytrwałość pozwala przetrwać najtrudniejsze momenty i pozwala oswoić najbardziej rutynowe obowiązki. Szalenie istotne są relacje i poczucie synergii, które możliwe jest do osiągnięcia tylko dzięki współpracy. Chodzi o współpracę z zespole, ale też współpracę w szerszym kontekście, z Partnerami i Klientami firmy. Budowanie relacji to długotrwały proces, ale warto w nie inwestować. Wreszcie kreatywność, szukanie nowych dróg, wsłuchiwanie się w potrzeby i dostosowywanie rozwiązań. Kreatywność umożliwia rozwój i stymuluje powstawanie innowacyjnych rozwiązań. Może jednak wybór czterech elementów nie był tak bardzo trudny.

CZTERY OSOBY Z PANI ŻYCIA ZAWODOWEGO CZY PRYWATNEGO, MAJĄCE NAJWIĘKSZY WPŁYW NA PANI ROZWÓJ I POGLĄD NA ŻYCIE TO…? CZEGO PANI SIĘ OD NICH NAUCZYŁA?

To pytanie jest dla mnie zdecydowanie najtrudniejsze, bo nie mam mentorów i tak naprawdę nie mogę kogoś wskazać jednoznacznie. Staram się czerpać na co dzień z każdego kontaktu, każdej wypowiedzi, szukam tego, co wartościowe i co warto zatrzymać na dłużej. Fascynuje mnie chwila i próbuję czerpać z niej jak najwięcej. Na pewno bardzo wiele zawdzięczam Mamie, która pomimo wielu przeciwności losu zawsze mnie wspierała i inspirowała do rozwoju. Książka, zdecydowanie „Mistrz i Małgorzata” ze swoim nieoczywistym podejściem do tematyki dobra i zła. Filozofia „być tu i teraz” przy zdecydowanym nastawieniu na uważność. Uważność w szerokim kontekście, zauważania tego co ważne i analizy pod kątem możliwości wykorzystania tego w przyszłości.

PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY NA STRONĘ: HTTPS://EDUBROKER.PL/.


NY-IT4
NY-IT4

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. aleksandra 29/01/2020 21:06

    CytujSkomentuj

    Bardzo mi imponują takie przedsiębiorcze babeczki. Że miały odwagę i wiedzę na takie działania. A przy tym zachować swoje wartości kobiece i piękny uśmiech. Jestem ciekawa czy z osoby dość nieśmiałej w swej samo ocenie można ” zrobić” kobietę silną i odważną czy to tylko kwestia psychiki i samo zaparcia. Ps. pewnie się nie dowiem ale skąd ta boska kurteczka na pierszej fotce? Przeprszam za takie pytanie.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.