JDZW-poziom
Michal Karas
04/07/2022

Justyna Dziedzic-Wińska: Zawsze dążę do celu!

Nasza kolejna Bohaterka, Patronka kampanii społecznej „To tylko płeć!” to Justyna Dziedzic-Wińska.

Jest założycielką i właścicielką firmy Arcus Medical Polska. Od 20 lat działa w branży sprzętu medycznego. Swoje doświadczenia zdobywała pracując u największych producentów sprzętu medycznego na świecie, takich jak Johnson & Johnson Poland, Bard Polska, Boston Scientific Poland, Penumbra Inc.

Wprowadzała na rynek polski innowacyjny sprzęt zabiegowy dla neurochirurgów, chirurgów naczyniowych, radiologów interwencyjnych, neuroradiologów. Sprzedaż to jej pasja. Stale poszerza wiedzę o zmieniającym się rynku. Jej celem jest wprowadzanie na polski rynek, innowacyjnych produktów do zabiegów chirurgicznych, jakie obecnie są stosowane na świecie. Kieruje się mottem, że „nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia”. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, pływa na kitesurfingu i trenuje łucznictwo bloczkowe. W przeszłości przez 15 lat uprawiała łucznictwo olimpijskie. Była zawodniczka kadry narodowej w tej dyscyplinie.

Co w Pani pracy jest niezwykłego, co Panią codziennie wprawia w dobry nastrój?

W mojej pracy najbardziej niezwykłe jest to, że codziennie mogę robić coś innego. W swojej firmie pełnię wiele funkcji, odpowiadam za koordynację sprzedaży, marketing, kontakty z kontrahentami, częściowo za logistykę. Potrafię elastycznie przechodzić z funkcji do funkcji, czasem robię kilka spraw naraz i nie stanowi to dla mnie problemu. Oczywiście, są sytuacje, gdy spraw na jeden dzień jest za dużo, ale potrafię wyznaczyć sobie priorytety w zadaniach. Dobry nastrój wzbudzają we mnie nowe pomysły, które czasem pojawiają mi się w głowie niespodziewanie.

Potrafię zapalić się do nowej idei lub rozwiązania i płynąć razem z tą energią, która wtedy się pojawia. Niejednokrotnie, podczas takich chwil, dzieją się kluczowe momenty w rozwoju mojej firmy. Czasem pewne moje pomysły realizuję po części i czekam na właściwy moment, aby wprowadzić je w życie.

Co w sobie uważa Pani za wyjątkowe i wspaniałe?

Wyjątkowe i wspaniałe jest we mnie to, że nigdy się nie poddaję i zawsze dążę do wyznaczonego celu. Jestem osobą, która widzi tzw. duży obraz, do którego zmierza, chociaż sam rozwój i droga też są fascynujące.

Czasem ten cel się modyfikuje, zmieniają się potrzeby. Jestem bardzo elastyczna w sprawach zawodowych. Kiedy zaczęłam być bardziej świadoma i nastrajać się do otaczającej rzeczywistości, wiele spraw zawodowych samo się rozwiązało a życie pokazuje mi kierunki, które bardziej czuję i są naprawdę moje.

Co w kobietach ceni Pani najbardziej i co mogłaby Pani określić przymiotnikiem „wspaniałe”?

Kobiety są wszechstronne i nie robią z tego problemu! (śmiech). Są niesamowite w robieniu wielu spraw naraz, zajmowaniu się domem, pracą, swoim rozwojem, wychowywaniem dzieci. Po sobie czuję, jak dużo więcej siły i energii mam od czasu, kiedy zostałam mamą. Jest to energia, która uskrzydla. Wszystkie kobiety, które znam i z którymi współpracuję są silne, niezależne i ciągle się rozwijają.

Jakie cechy charakteru, według Pani, powinna mieć skuteczna kobieta biznesu?

Powinna słuchać siebie i wierzyć w swoją siłę. Nie poddawać się. Bycie wiernym sobie i swoim pomysłom się opłaca.

Co może nam najbardziej przeszkadzać w drodze do zawodowych sukcesów?

Otoczenie, wszystkie osoby, które chcą przyłączyć się i korzystać z kobiecej siły. Dobra asertywność i wyznaczanie granic jest konieczne, aby iść do przodu, nie tracąc energii na niepotrzebne relacje i sprawy.

Po więcej informacji o dwóch markach naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

https://www.arcusmedical.pl/o-nas

https://www.facebook.com/arcusmedical/

https://bella-collant.pl/about/

Zdjęcia – materiały własne Bohaterki

Materiał zrealizowano w ramach kampanii społecznej TO TYLKO PŁEĆ – #ToTylkoPłeć
JDZW-poziom
JDZW-poziom

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.