Kaja Zamożna
Redakcja
25/08/2017

Kaja Zamożna: Najlepszy czas na działanie jest teraz

Nawet jeśli nie wszystkie działania są skuteczne i prowadzą do sukcesu, najważniejsza jest umiejętność wyciągania wniosków i nauki na własnych błędach.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Kaja Zamożna:
Najbardziej fascynuje mnie rozwój i praca nad sobą. Możliwość kształtowania swojego charakteru, dążenie do określonych przez siebie celów i spełniania marzeń dzięki własnej pracy i włożonym w to wysiłkom.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Za kilka lat wyobrażam sobie siebie siedzącą w białej koszuli, za biurkiem w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie. A tak zupełnie serio, to w przyszłości chciałabym być spełnioną (na wielu płaszczyznach zawodowych) kobietą, która jest zawsze o jeden krok do przodu. Już teraz wiem, w którym kierunku chcę się rozwijać i staram się podążać tą drogą. Określanie sobie ścisłych celów na przyszłość i realizowanie ich jest dla mnie bardzo ważną kwestią, ponieważ  pozwala mi pośrednio kontrolować to, co wydarzy się w przyszłości.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Moim obserwatorom staram się przekazywać jak w fajny sposób można jeść zdrowo, niekoniecznie sięgając po te najbardziej kojarzące się z dietą produkty. Bycie „FIT” to nie tylko ograniczenia, ale też umiejętność łączenia zwykłych produktów w niezwykłe, ale przede wszystkim zdrowe dania. Każda obserwująca mnie osoba jest dla mnie odrębną jednostką.
Wszyscy wspólnie tworzymy jedną społeczność i uczymy się od siebie wzajemnie wielu rzeczy.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Prowadzenie social media trudno nazwać pracą, ponieważ jest to świetna zabawa. Proces tworzenia zdjęć i postów jest dla mnie formą relaksu. Jednak szczególnie dużo radości sprawia mi fakt nawiązywania znajomości z ludźmi, którzy mają podobne poglądy i zainteresowania. Możliwość dzielenia się swoimi przekonaniami z osobami o podobnej postawie, tworzenie jednej społeczności i uczenie się od siebie nawzajem, to świetny sposób na „pracę”.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Nie dajcie się ograniczać innym ludziom, którzy nie znają waszych możliwości. Każdy negujący, deprymujący komentarz przekształćcie w swoją motywację do działania. Ludzi, którzy negatywnie wpływają na Wasz rozwój odsuńcie na bok i pozwólcie sobie rozwinąć skrzydła. Każda z nas ma w sobie coś wyjątkowego, tylko boi się to pokazać.

Największe marzenie przed Tobą to?
Jeśli powiem, to się nie spełni. (śmiech)

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Być może zabrzmi to banalnie, ale moją definicją sukcesu jest ciężka praca. Dzięki niej możemy działać na wyższym poziomie swoich możliwości i spełniać swoje w pełni świadome cele. Nawet jeśli nie wszystkie działania są skuteczne i prowadzą do sukcesu, najważniejsza jest umiejętność wyciągania wniosków i nauki na własnych błędach. To właśnie czyni nas ludźmi sukcesu, nie osiągnięcia, a ciągłe próby, które podejmujemy.    

Zapraszam na : https://www.instagram.com/ladygym_project/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Kaja Zamożna
Kaja Zamożna

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.