Karolina Ossowska
Redakcja
21/08/2017

Karolina Ossowska/ MiszmaszEmi: Życie można przeżyć, albo tylko przemarzyć

Róbcie to, co sprawia wam największą przyjemność. Nie dajcie sobie wmówić, że dom i dzieci to koniec waszego życia zawodowego.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Karolina Ossowska – MiszmaszEmi:
Najbardziej fascynują mnie ludzie z pasją. Osoby, które kochają to, co robią i rozwijają swoje zainteresowania. Podróżnicy, artyści, muzycy, technicy, sportowcy, którzy wciąż dążą do celu i pogłębiają swoją wiedzę. Fascynuje mnie mój ośmioletni syn, który z wielkim zaangażowaniem realizuje swoje pasje. Podziwiam ludzi, którzy tak jak on są zdeterminowani w dążeniu do celu i nie poddają się po niepowodzeniach, wręcz przeciwnie! Czerpią z nich jeszcze większą motywację do działania i samodoskonalenia.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Chciałabym nadal rozwijać bloga i swoje kanały w mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że przyszłość przyniesie pracę, która będzie sprawiała mi przyjemność i będzie powiązana z moimi zainteresowaniami.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Staram się przekazać jak najwięcej interesujących treści, ale chciałabym, żeby poprzez posty moi czytelnicy chociaż trochę mogli mnie poznać – dlatego mój blog traktuję bardzo osobiście.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Największą radością jest to, kiedy przybywa mi na blogu kolejny fan. Ogromną radość sprawia mi pozytywny komentarz, który dodaje skrzydeł i motywuje do dalszej pracy. Wtedy wiem, że to, co piszę jest potrzebne i pomocne dla moich czytelników.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Kochane, nie zatracajcie się w rutynie dnia codziennego. Uwierzcie w siebie i swoje możliwości. Rozwijajcie swoje zainteresowania i pasje – może niektóre z nich przerodzą się w zawodowy sukces. Róbcie to, co sprawia wam największą przyjemność. Nie dajcie sobie wmówić, że dom i dzieci to koniec waszego życia zawodowego.

Największe marzenie przed Tobą to?
Największym marzeniem na tą chwilę jest to, aby blog z pasji przerodził się w coś więcej. O marzeniach jednak nie lubię mówić zbyt głośno, bo mam wrażenie, że te mówione szeptem częściej się spełniają.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Sukces jest dla mnie synonimem życiowej harmonii. Jest spełnieniem na wielu płaszczyznach: rodzina, praca, pasje. O sukcesie możemy mówić, kiedy te trzy sfery naszego życia ze sobą nie kolidują.

Zapraszam na: http://miszmaszemi.blogspot.com/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Karolina Ossowska
Karolina Ossowska

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.