Marcelina Wozniak podmiana
Redakcja
25/08/2017

Marcelina Woźniak (med. Marci): Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć

„Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest w życiu luksus.” – Jacek Walkiewicz, „Pełna moc możliwości”.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Marcelina Woźniak (med. Marci)
: Możliwość przeżycia własnego życia na milion sposobów. Ludzka wiara i siła.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Kiedyś  ktoś powiedział mi podczas rozmowy o mojej przyszłości i marzeniach, związanych z przekazywaniem zdobytej wiedzy innym, takie słowa: „Znajdź taką rzecz, która Cię zainteresuje i będziesz mogła jej uczyć innych”. Tak bardzo proste słowa, lecz utkwiły w mojej pamięci na zawsze i zaczęły być moim głównym mottem. Odpowiadając na zadane pytanie, chciałabym mieć taką wiedzę i doświadczenie w zawodzie, aby móc przekazywać ją również wspaniałym i wykształconym ludziom.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Ze względu na zawód i moje zainteresowania dzielę się tym również z nimi. Posiadam liczne grono kobiet zainteresowanych tematem medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii i pokrewnych nauk o zdrowiu. Mój główny cel to uświadomić swoim obserwatorom, jak wielkie znaczenie ma pielęgnacja własnej cery, jak również poszerzać wiedzę z wcześniej wspomnianych dziedzin.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Zdecydowanie kontakt ze wspaniałymi kobietami. Uwielbiam spędzać czas z ludźmi, a przede wszystkim z tak cudownymi, jakimi są dziewczyny, odwiedzające mój gabinet. Ich zadowolenie z efektu końcowego sprawia mi ogromną radość. Wiem, że moja praca została doceniona i przyniosła zadowalający efekt końcowy. Bezcenne uczucie!

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Przede wszystkim trzeba skupić się tylko wyłącznie na sobie. W dobie dzisiejszych czasów, Internetu przepełnionego wizerunkiem ideału, należy zająć się swoim życiem, marzeniami, wyznaczonymi celami i być w tym konsekwentnym. Wtedy wszystko zaczyna być prostsze. Wiara we własne możliwości, zainteresowania i swoje zalety jest coraz bardziej widoczna, co czyni nas, kobiety, o wiele silniejsze by działać.

Największe marzenie przed Tobą to?
Marzenia to niekończąca się lista, ale nie ujawniając szczegółów, to wszystko, co związane z rodziną. Ona jest dla mnie najważniejsza.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Doświadczyć życia w najwspanialszy sposób i móc być sobą w każdym momencie swojego życia. Proste lecz chyba bardzo prawdziwe.

Zapraszam na: https://www.instagram.com/med.marci/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Marcelina Wozniak podmiana
Marcelina Wozniak podmiana

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.