Martyna-Chrupek-ikona
Anna Chodacka
15/03/2018

Martyna Chrupek: Nie poddaję się!

Każdego dnia stara się spełniać nowe cele i być coraz lepsza w tym, co robi. Jej motto to: „Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie… „. Poznajcie Martynę, jedną ze zwyciężczyń plebiscytu „Testerka Sukcesu”

Co cię najbardziej fascynuje?

Martyna Chrupek, autorka bloga www.instagram.com/recenzje_lili/: Fascynuje mnie wiele rzeczy. Chciałabym zdobywać kolejne szczyty, piąć się w górę i realizować swoje marzenia. Czasami, aby coś osiągnąć potrzeba czasu. Ja jednak się nie poddaję i idę cały czas do przodu. Stawiam sobie coraz wyższe cele.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?

Makijaż to coś, co uwielbiam, dlatego w przyszłości chciałabym zostać wizażystką. Każdą wolną chwile poświęcam na naukę. Mam w planach ukończyć kurs i uzyskać dyplom. Mam nadzieję, że uda mi się spełnić to marzenie.

Co starasz się przekazać obserwującym cię fanom?
Na moim Instagramie można znaleźć między innymi recenzje kosmetyków, makijaże oraz porady z zakresu beauty. Staram się, aby moi obserwatorzy czerpali jak największą wiedzę i potrafili ją wykorzystać w codziennym życiu. Świadomość, że komuś pomagam sprawia mi ogromną satysfakcję.

Co sprawia ci w pracy największą radość?

Prowadzenie Instagrama – to coś, co sprawia mi największą radość. Cieszy mnie fakt, że są ludzie, którzy lubią czytać moje wpisy i czerpią z nich informacje. Jest to niezwykle motywujące!

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?

Prowadzę Instagrama od listopada 2016 roku. Od tej pory jest ze mną prawie 900 osób. Bywa, że ludzie odchodzą. Początki nie były łatwe. „Potrzebuję dobrego aparatu, umiejętności fotograficznych i pisarskich” – myślałam. Mimo to, nie zrezygnowałam ze swojej pasji tylko dlatego, że rozwinięcie jej wymagało czasu. Czas i tak upłynie. Cieszę się, że się nie poddałam i tego życzę każdej z Was! Dziewczyny, nie załamujcie się, że Wam nie wychodzi, kiedy zmierzacie na szczyt! Dobrze mieć kogoś bliskiego, w moim przypadku była to przyjaciółka i chłopak, oboje mnie wspierali i nadal wspierają w prowadzeniu profilu.

Jaka jest twoja definicja sukcesu?

Nigdy się nie poddawać! Nie ważne jak jest źle – miejmy nadzieję. Każdy od czegoś zaczyna, bądźmy pewni siebie! Najgorzej jest wątpić.

Mówi się, że pasja to klucz do sukcesu. Zgadzasz się z tym określeniem? Czym dla ciebie jest pasja?

Pasja jest czymś, co mnie jednocześnie fascynuje i inspiruje. To coś, co sprawia mi radość każdego dnia i daje siłę do działania. Napędza do rozwoju i sprawia, że chcę iść do przodu. Uwielbiam kreować wizerunek poprzez makijaż oraz blogować na Instagramie. Nie wyobrażam sobie bez tego mojego życia. Uważam, że pasje rozwijają człowieka i wpływają na jego samokształcenie. Jestem przekonana, że pasja jest kluczem do sukcesu.

Jakie są twoje główne cele?

Moim głównym celem jest rozwinięcie profilu na Instagramie, docieranie do coraz większej grupy ludzi. Ciągle się uczę i próbuję tworzyć lepsze posty z dobrą jakością zdjęć i poprawną stylistyką. Chciałabym, aby mój Instagram był „kopalnią wiedzy”, z której będą mogły korzystać kobiety. Codziennie budzę się z optymistycznym podejściem. Uwielbiam planować sobie każdy dzień, dzięki temu czuję się zmotywowana do działania. Próbuję znaleźć pozytywną stronę w trudnych sytuacjach. Myślę, że optymizm pozwala mi osiągać cele, które stawiam sobie w życiu.

Co jest dla ciebie najcenniejsze?

Najcenniejsza dla mnie jest rodzina, przyjaciele i miłość. Chwile przeżywane z bliskimi są dla mnie nieodłączną częścią życia. Równie cenne w życiu jest dla mnie szczęście. Bez niego nie potrafiłabym żyć pełnią życia. Dzięki pozytywnym emocjom potrafię zdziałać więcej niż sobie wyznaczę. Uważam, że szczęście jest nieodłączną częścią życia każdego człowieka. Bez szczęścia nie ma innych wartości, takich jak rodzina, przyjaźń i miłość. Jako szczęśliwy człowiek wierzę, że każdego dnia los będzie mi sprzyjał, co daje mi wiarę, aby nie poddawać się w obliczu wyzwania. Optymistyczne podejście do świata pozwala mi spełniać marzenia!

Jakie jest zatem twoje największe marzenie?

Moim marzeniem jest spełnianie się jako wizażystka. Chcę, aby praca była moją pasją, nie ma nic lepszego niż robienie tego, co się kocha. Chciałabym, aby kobiety poznały potencjał jaki drzemie w ich wyglądzie. Makijaż może zdziałać cuda!

Co uwielbiasz robić w wolnym czasie? Czy oprócz testowania i blogowania masz jeszcze inne zainteresowania, hobby?

W wolnym czasie uwielbiam robić makijaże. Jak wspomniałam moim marzeniem jest zostać wizażystką, dlatego każdy dzień poświęcam na naukę. Lubię oglądać filmiki na YouTube, gdzie profesjonalistki przekazują swoją wiedzę. Dzięki nim czuję się zmotywowana do działania. Oprócz tego, w wolnej chwili lubię uprawiać sport, a wieczorami słuchać muzyki. Muzyka towarzyszy mi w różnych sytuacjach, poprawia humor w trudnych momentach i odpręża w chwilach radości.

Czy masz swoje ulubione miejsce na ziemi?

Mam ich kilka. Jednak dwa z nich są wyjątkowe. Pierwszym miejscem jest mój pokój. To przestrzeń, w której czuje się najlepiej. Jest miejscem, w którym mogę pobyć sama, odpocząć i posłuchać muzyki, odciąć się od reszty świata. Drugie ulubione miejsce jest u boku mojego mężczyzny. Czuję się przy nim wspaniale w każdym miejscu.

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka (Jarząbek)


Martyna-Chrupek-ikona
Martyna-Chrupek-ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Kolorowa 18/01/2020 20:00

    CytujSkomentuj

    Chcialabym kiedys poznac osobiscie p. Martyne.
    Mysle ze z taka radoscia i ciekawoscia zycia zajdzie daleko i tego pani, pani Martyno bardzo szczerze zycze, niech swiat sie pani maluje w najpiekniejszych barwach.
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.