Mecosmetics
Redakcja
25/08/2017

Mecosmetics: Rób to, co sprawia Ci największą radość

Z własnego doświadczenia wiem, że zmiany zawsze przynoszą korzyści.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Mecosmetics:
Fascynuje mnie świat. Choć przyznaję, że najbardziej fascynuje mnie świat kosmetyczny. Wszelkie nowe wiadomości, które się w nim pojawiają, nowe kosmetyki, nowe sposoby aplikacji różnych kosmetyków… Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nie wyobrażałam sobie nakładania podkładu niczym innym jak tylko palcami. Dziś nie wyobrażam sobie nakładania podkładu niczym innym jak tylko gąbeczką.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Moją przyszłość zawodową za kilka lat wyobrażam sobie tak: własny, bardzo dobrze prosperujący salon kosmetyczny i blog kosmetyczny ze stałymi czytelniczkami i czytelnikami, których liczba będzie wynosiła kilka tysięcy. Jeśli będzie ich więcej niż kilka tysięcy i wciąż będzie ich przybywać, to będzie mój bardzo duży sukces i powód do radości.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Obserwującym mnie fanom staram się przekazać to, że nie warto wzbraniać się przed wypróbowaniem któregoś z kosmetyków. Chyba, że wiedzą o tym, iż dany kosmetyk ich uczula, wtedy wiadomo, że nie warto szkodzić swojej skórze. Sama stawiam na pierwszym miejscu pielęgnację, zarówno twarzy jak i ciała. To, co zawsze staram się przekazać moim czytelnikom jest to, że podstawą idealnej skóry twarzy jest odpowiednia i regularna jej pielęgnacja. Nie warto zakrywać makijażem wypryski, za to warto wykonywać taką pielęgnację, aby się ich pozbyć.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Największą radość w pracy sprawia mi to, że moje wpisy są dla innych osób przydatne. Bardzo lubię, kiedy osoba zostawi komentarz, wtedy mogę z nią porozmawiać. Wiadomo, że jest to pewnego rodzaju wirtualna rozmowa. Nie będę ukrywać, iż widok pozostawionych komentarzy sprawia mi dużą radość i motywuje do zamieszczania kolejnych wpisów na moim blogu.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Innym kobietom chciałabym przekazać to, że nie warto się bać spróbować czegoś nowego. Z własnego doświadczenia wiem, że zmiany zawsze przynoszą korzyści.

Największe marzenie przed Tobą to?
Największe marzenie przede mną to stworzenie własnego salonu kosmetycznego.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Moja definicja sukcesu brzmi tak: sukces to spełnianie swoich marzeń i realizowanie wyznaczonych przez nas celów.

Zapraszam na: https://mecosmetics.blogspot.com/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Mecosmetics
Mecosmetics

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 07/12/2018 14:20

    CytujSkomentuj

    Bardzo lubię właśnie ten dział. Idealny w chwili spadku motywacji lub właśnie by się można było zmotywować bardziej do pracy, sięgania po swoje pasje i realizowania ich w zgodzie ze sobą. Widać, że pani ma swoją wizję tworzenia własnej przyszłości i idzie swoją drogą. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.